Kağıt Havlu Aparatları ve Tuvalet Kağıdı Aparatları

Toptan satış konusunda endüstriyel kağıt havlu ve peçete ürünlerinin aparatlarını her sektörden firmalara ihtiyaçları doğrultusunda sağlıyoruz. Focus marka aparat çeşitleri toptan fiyatlar. Focus Bursa bayii ürünleri.

Toplu yaşam alanlarından, kamu kurumlarında, ofislerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, restoranlarda ve hastanelerde dispenser çeşitleri ihtiyaçlara göre kullanılmaktadır. Bursa toptan kağıt havlu aparatları çeşitleri. Bu toplu yaşam alanlarında en çok kullanılan tuvalet kısmıdır. Tuvaletlerde kağıt havlu aparatları, sıvı sabun aparatları ve z katlama havlu dispenseri diğer ismiyle kağıt havlu dispenseri tercihlere göre kullanılmaktadır.

Focus Aparatlar günlük rutin hayatımızı kolaylaştıran ve hijyenimizi korumamızı sağlamaktadır. Aparatları ev, ofis, fabrika, restoran ve toplu kullanım alanlarında bulunmaktadır. En çok kullanılan dispenser çeşiti sabun aparatıdır. Sabunu kullanmamıza yardımcı olan bu dispenserlar, el sabunlarından daha hijyeniktir. Köpük kullanmak için ise köpük sabun dispenseri kullanılmaktadır.

Aparatlar sayesinde hijyen ve konfor alanımız artmaktadır. Sabun ve kağıt havlular ile olan el temaslarını kestiği için özellikle toplu alanlarda kullanılmalıdır. Dispenserlarda el değmeden, sensörle işlevi gerçekleştiren çeşitlerde bulunmaktadır. Bu aparatın ismi; fotoselli sensörlü havlu dispenseri olarak geçmektedir.Genelde lüks restoran, otel, hastaneler ve holdinglerde kullanılmaktadır.

Hayat Kimya - Focus Professional Aparat Kataloğu 2024

Focus Kağıt Havlu Bursa Bayileri

Focus Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Focus dispenser çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023