Ev Partilerinin Vazgeçilmezi Plastik Bardaklar

Plastik Bardaklar Blog

Ev partileri için plastik bardak çeşitlerinin önemi göz ardı edilemez. Plastik bardaklar; cam bardaklar, şeffaf bardaklar, pet bardaklar, plastik kahve bardağı ve sert plastik bardaklar gibi birçok farklı biçimde çeşit bulunabilir. Plastik bardaklar, ekonomik olmalarının yanı sıra sonra kolayca tekrar kullanılıp atılabildikleri için de kolaylık sağlarlar. Bu bardaklar hem ekonomik hem de kullanışlı oldukları için ev partileriyle diğer etkinlikler için harika bir çözüm sunar.

Plastik bardak fiyatları bardağın cinsine ve boyutuna göre değişmektedir. Örneğin, şeffaf plastik bardak genellikle en uygun fiyatlı seçenektir. Öte yandan, cam bardaklar ve pet bardak çeşitleri daha pahalı olma eğilimindedir.

Ayrıca, bardaklar plastik malzemeden üretilen çeşitli boyutlarda ve şekillerde gelir. Bu nedenle ev partiniz için mükemmel bardağı bulmak oldukça kolaydır.

Sert plastik bardak ürünlerinin en önemli avantajlarından biri dayanıklılıklarıdır. Cam bardakların aksine, plastik olduğu için kırılmaya meyilli değildir ve düşürüldüklerinde kırılma olasılıkları çok daha düşüktür. Bu, onları açık hava etkinlikleri, çocuk partileri ve zarar görebilecekleri diğer durumlar için ideal hale getirir. Ek olarak, plastik kahve bardağı hafiftir, kolayca taşınabilir ve saklanabilir.

Şeffaf plastik bardak içecek içmekten daha fazlası için de kullanılabilir. Kapaklı plastik kahve fincanları, sıcak içecekleri sıcak ve soğuk içecekleri soğuk tutan mükemmel ısı yalıtkanlarıdır. Açık bardaklara göre dökülme olasılıkları çok daha düşük olduğundan, hareket halindeyken içmek için de yararlıdırlar. Öte yandan kup bardak dondurma ve diğer soğutulmuş tatlıları servis etmek için idealdir.

Şeffaf bardak duruma mükemmel şekilde uyan bir bardak bulmayı kolaylaştıran çok çeşitli renk ve stillere sahiptir. Örneğin, şeffaf plastik bardaklar resmi etkinlikler için harikayken, parlak renkli plastik pet bardaklar partiler için eğlenceli bir seçimdir. En sevdiğiniz sıcak içeceğin tadını çıkarmak için plastik kahve bardağı da popülerdir.

Sonuç olarak, plastik pet bardaklar birçok farklı durum için mükemmel bir seçimdir. Dayanıklı, uygun fiyatlı, çeşitli renk ve stillerde mevcutturlar. Sert plastik bardak çeşitleri herhangi bir etkinlik veya toplantı için mükemmel bir seçimdir. İşletmeniz için aradığınız petbardak çeşitleri Angun Store’da!

Pet Plastik Bardak Çeşitleri

Plastik pet bardaklar genellikle polietilen (PE), polipropilen (PP) veya polistiren (PS) gibi farklı polimer materyallerden üretilir. Hafif, şeffaf ve ekonomik olan bu bardaklar içeceklerinin servis edilmesi için kullanılır. Kahve, çay ve diğer sıcak içeceklerin servis edilmesi için tasarlandı.

İçeriği koruyan bir kaplama ile kaplıdır ve yalıtımlıdır. Renkli, şeffaf veya opak olabilen bu bardaklar parti, etkinlik veya piknik gibi çeşitli aktiviteler için kullanılır. Promosyon amaçlı ürünlerin logoları, yazıları veya resimleri ile tasarlanan yapıya sahip bardaklardır.Pet bardaklar, hafifliği, kolay temizlenebilirliği, ucuzluğu ve atılabilir olması sebebiyle popülerdir.

Plastik bardakların tek kullanımlık ürünler olması dışında birçok avantajı vardır:

Atılabilir: Plastik pet bardaklar tek kullanımlık olduğundan dolayı atılabilir ve atık yönetimi için uygun hale getirilebilir.

Ancak, pet bardakların atılması çevresel sorunlar yaratabilir ve plastik atıkların artmasına neden olabilir. Bu nedenle, sürekli olarak kullanılabilen veya geri dönüştürülebilen alternatifleri tercih etmek önemlidir.

Plastik bardaklar, sıcak veya soğuk içecekler tüketmek için üretilmiştir ve farklı şekillerde bulunurlar. Tek kullanımlık özellikleri nedeniyle hijyenik ve pratiktir. 19. yüzyılın başlarında kartondan yapılan tek kullanımlık karton bardak ürünler kullanılmıştır, ancak teknolojik gelişmelerle birlikte plastik pet bardakların üretimi başlamıştır.

Bu bardaklar okul, ofis gibi iş yerlerinde yoğun ortamlarda sıvı ikramları için uygundur. Banka, hastane, muayenehane, spor salonu gibi alanlarda da kullanılırlar. Cam veya benzeri malzemelerin hijyen koşullarına uygun olarak temizlenmesi zordur, bu yüzden plastik pet bardaklar hijyenik ve kullanımı kolay bir tercihtir. Gıda ile temas için uygun malzemeler kullanılır ve ürünler sızıntı olup olmadığı kontrol edildikten sonra paketlenir ve satılır.

Ofis ortamları için uygun oldukları söylenebilir ve 30 ml’den 1 litreye kadar farklı boyutlarda bulunabilir. Outdoor etkinlikler, piknikler, davetler gibi ortamlarda kullanılabilir ve meyve suyu, çay, ayran gibi içeceklerin servis edilmesinde de kullanılır. Starbucks plastik bardaklar sıcak kahve dükkanları ve büfelerde de yoğun olarak kullanılır. Hobi çalışmalarında da kullanılabilir.

Hijyen koşullarına uygun olarak üretilir ve 100’lü, 50’li, 10’lu ve 5’li paketler halinde satılır. Angun Store’de evde, piknikte, seyahatte, okulda veya ofiste kullanabileceğiniz köpük bardaklar, karton ve plastik bardaklar bulabilirsiniz.

Farklı ihtiyaçlara uygun plastik bardak çeşitleri bulunmaktadır. Sert veya yumuşak malzemelerden yapılmış yapısı sayesinde, farklı boyutlardaki modellerle alkollü içecekler, meşrubat, su, kahve, çay ve benzeri içecekler içebilirsiniz.

Sıcak içecekler için kulplu modeller de bulunmaktadır. Kadeh şeklinde, ayaklı ya da ayaksız, ihtiyacınıza uygun bir model seçebilirsiniz. Bazı sert malzemelerden yapılan modeller tekrar yıkanabilir, diğerleri kullan at olarak kullanılmaktadır. Ofisiniz için kullan at modelleri tercih edilen, ancak özel açık hava davetlerinde ince malzemelerden yapılmış, kristal görünümlü pet ürünler tercih edilebilir.

Sert plastik modeller dayanıklı ve ısıya karşı dirençlidir ve sadece içecek servisi için değil, aynı zamanda yiyecek servisi için de kullanılabilir. Şeffaf modeller hafif yapıdadır ancak sıcak içecekler deforme edebilir.

Kapaklı plastik bardak modelleri de sunumlarınız için tercih edilebilir. Toplu alanlarda hijyen açısından pet ürünler tercih edilmelidir. Plastik bardaklar toptan olarak da satılabilmektedir.

Dünya genelinde günlük olarak yüksek miktarda plastik bardak kullanımı gerçekleşir. Renkli plastik bardaklar, pratik ve çeşitli içecek tüketim için farklı boyutlarda sunulur. Bu renkli ürünler, doğum odası dekorasyonlarından, doğum günü partilerine kadar birçok etkinlikte pozitif enerjilerinden yararlanılabilir.

Küçük kahve molalarında veya pikniklerde kapaklı kahve bardakları kullanarak, soğumasını ve tadının kaçmasını engelleyebilirsiniz. Kapak, sıcak içeceklerin dökülmesini önler ve toz ve yabancı maddelerden korunmasını sağlar.

Çocuklar için doğum günü partilerinde tercih edilir çünkü kırılma veya dökülme riski yoktur. Renkli plastik bardaklar geri dönüştürülebilir ve doğaya dost hammaddelerden üretilir ve sağlıklı boyalarla renklendirilir.

Aynı zamanda, sanatsal aktiviteler ve hobi faaliyetleri için de kullanılabilir. Çocuklar için el işi etkinliklerinde kullanılabilir çünkü kolay şekil almaktadır. Eğlenceli etkinlikler oluşturmak için farklı renklerde plastik bardaklar alabilirsiniz. Angun Store’deki indirim fırsatlarından yararlanarak istediğiniz miktarda ürüne sahip olabilirsiniz

Pratik Plastik Bardak ile Kullanım Rahatlığı

Bu bardaklar, mutfaklarınızda rahat kullanım sağlar. Artan tavuk ya da et suyu miktarını porsiyonlar halinde dondurucuda saklamak isteyebilirsiniz ve bu amaçla plastik bardaklar yardımcı olabilir. Tatlı sunumlarınıza da şıklık katmak için bu bardakları kalıp olarak da kullanabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanlar için şık sofralar hazırlarken mutfakta porsiyon ya da kalıp olarak plastik kaplardan yararlanabilirsiniz. Angun Ambalaj’da birçok seçenek bulunuyor, isteğinize göre alabilirsiniz. Bu bardaklar geri dönüştürülebilir ve sağlıklı malzemelerden üretildiği için güvenle kullanabilirsiniz. Seyahat firmaları tarafından da sık kullanılır, özellikle uzun otobüs yolculuklarında içecek servisi yapmak için.

Pet bardaklar geniş bir kullanım alanı sunar, evinizi ve balkonlarınızı süslemek için de kullanabilirsiniz. Alçı tozunu hazırlayarak plastik bardakta kurutup keserek mini saksı oluşturabilirsiniz. Renklendirerek balkonlarınıza enerji katabilir, çocuklarla birlikte üst üste dizerek kule oluşturabilirsiniz. Deniz kenarında kumdan kaleler yapmak için de uygundur ve uygun fiyatlarla kolayca ulaşılabilir.

Toplu olarak alındığında da büyük avantaj sağlar ve fonksiyonel özelliklere sahip bardak modelleri için Angun Store’u inceleyin.

Fiyatları Uygun Olan Kullanışlı Plastik Bardaklar

Plastik bardaklar, farklı sertlik derecesi, renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Malzeme kalitesine göre fiyatları değişebilir, ancak uygun fiyat aralıklarında bulunabilir. Kaliteli plastik bardaklar daha pahalı olabilir, ancak şeffaf modeller her bütçe için uygun ve düşük maliyetlidir.

Bu bardaklar geri dönüştürülebilir olduğundan geri dönüşüm konteynerlerine atılmalıdır. Gıda ile teması uygun ve insan sağlığına zararlı malzemeler kullanılmamıştır. Eğer sıcak içecekler içmek istiyorsanız, el yakmasını engelleyen ürünler de mevcuttur.

Renkli ve desenli modeller parti, kafeler ve okul kantinleri gibi yerlerde kullanılabilir. Ayrıca, kapalı ve ısıya dayanıklı modeller fast food restoranları ve kafeler tarafından evde içecek servisi için kullanılır. Toplu olarak alındıklarında uygun fiyatlar sağlar ve kapak sayesinde içeceğin soğuması ve dökülmesi önlenir.

Hijyenik ve dış etkenlere karşı koruyucudur. Kullanışlı tasarımları ile zamandan tasarruf etmenize ve eğlencenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Hafif ve taşınabilir olduğundan her an yanınızda bulunabilir. AngunStore üzerinden farklı pet bardak çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Plastik Bardakların Fiyatı ve Kampanyaları

Plastik bardakların fiyatı, kullanılan malzemenin kalitesi ve niteliğine bağlıdır. Daha ince veya daha kalın malzeme kullanıldığında fiyat da farklılık gösterir. Ürün talep düzeyine göre de fiyatlar değişebilir.

Daha fazla adet talebi olduğunda, pet bardak fiyatları daha ucuz hale gelecektir. Özellikle tek kullanımlık plastik bardaklar, her gün yaygın olarak kullanıldığı için toplu olarak satın alma ihtiyacı doğar.

Örneğin, 250 cc’lik plastik bardaklar genel amaçlı olarak ofislerde, kantinlerde, yemekhanelerde ve çay/kahve makinelerinde kullanılan yaygın bir türüdür. Bu nedenle, az miktarda almak alıcıya maddi anlamda fayda sağlamaz.

Plastik bardaklar 1000 adetli ya da 3000 adetli olarak toplu olarak sipariş edilebilir ve daha ucuz bir fiyat sunarlar. Ürünün boyutu da fiyat belirlemesinde etkilidir. Hatta, büyük ve küçük boy plastik bardaklar basitçe ayrıldığında bile fiyatlar farklılık gösterir. Siz de fiyat karşılaştırması yapabilir, fiyat listelerini inceleyebilir ve en uygun plastik bardakları Angun Store aracılığıyla evinizin rahatlığında güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Plastik Bardak Videolar

Plastik Bardak Modelleri

Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023