Angun Ambalaj Gizlilik Politikası

www.angunambalaj.com.tr site kullanımı aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep edebilir. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi her zaman önceliğimizdir. Vermiş olduğunuz bilgiler, KVKK Metnin’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, www.angunambalaj.com.tr gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizde çeşitli aşamalarda (siteye kayıt olma, sipariş oluşturma, takip etme vb.) irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilebilmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ödeme yapmanızı sağlamak, ihtiyacınız olan ürün ve hizmetlerimizi sizlere sağlayabilmek, kargonuzu adresinize ulaştırmak, size özel kampanya ve ürünlerle ilgili sizleri bilgilendirmek, yararlanmanızı sağlamak ve daha sonra ürünlerimizle ilgili sizlerden geri bildirim almak, sorularınızın en hızlı ve kısa sürede cevaplanmasını sağlamak, üyeliğinizi yönetmek ve güncellemek amacıyla kullanılmaktadır. Mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli bilgilerin verilmesini kabul etmektesiniz.

Bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü sorunuz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-posta gönderebilirsiniz.


Tüm kullanıcılar site ziyaret işlemini gerçekleştirdikleri anda Gizlilik Politikası metnini okuduklarını ve onayladıklarını kabul etmiş sayılırlar.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023