Toptan Unilever Pro Ürünleri ve Çeşitleri

2 Eylül 1929’da Margarine Unie ve Lever Brothers; Unilever’i dünyaya tanıtmak için bir anlaşma imzaladılar. Bu marka, 1 Ocak 1930’da resmi olarak kurulmuştur. Unilever dünya genelinde günümüzde en büyük rakiplerden biri haline gelmiştir.

Unilever, dünyanın en donanımlı ve büyük yiyecek, saç bakım ürünleri, domestos ve cif professional çeşitleri, Calve, ketçap ve mayonez Hellmann’s ketçap ve mayonez gibi hızlı tüketim malzemeleri üreten şirketlerindendir.

Unilever Professional Ürünleri

Cif Elde Bulaşık Yıkama
Cif Elde Bulaşık Yıkama
Domestos Çamaşır Suyu
Domestos Çamaşır Suyu
Cif Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici
Cif Çok Amaçlı Yüzey Temizleyici

Unilever Yolculuğu!

1957 yılında Dove, patent alarak yumuşak temizleyicileri ile ve nemlendirici krem ​​karışımı ile devrim niteliğinde bir marka yolunda ilerleyen Dove, U- Pro ‘nun en büyük ve en önemli markalarından biri haline gelmiştir.

Dove : Vücut losyonu, el ve vücut kremleri, yüz temizleyicileri ve kremleri, deodorantlar, şampuanlar, saç ile ilgili ürünler olarak birçok ürün barındırmaktadır.

1960 senesinde, Becel margarini piyasaya süren Unilever, kolesterol düşürücü bir gıda ürünü geliştirmesi başarısına başarı katmıştır.

1965 yılında ise; emaye ve paslanmaz olan çelik ürünleri gibi ürün yüzeylerini çizmeden temizleyen bir ovma kremi olan Cif, piyasaya sürüldü. Ürün daha sonra Birleşik Krallık’ta imal edilerek Jif olarak piyasaya sürüldü ve Avrupa’da tüketime sunuldu. Cif birçok ülkede daha tüketilen ancak isimleri birbirinden farklı ürünler arasındadır.

1971’de Lipton International, satın alınarak ​​Unilever çay alanında da dünyanın en büyüklerinden biri haline gelerek dünyaya başarısını kanıtlamaya devam etmiştir.

Unilever

Unilever Ürünleri Angun Ambalaj’da!

Unilever doğru zamanda doğru hamleler ile yeni firma ve şirketler alarak, yayılmaya devam eden pazarlama stratejisinin başarısını hep göstermiştir.

Bizde Angun Ambalaj ve Angun Store olarak Unilever gibi ev markaların Bursa Bayii‘si olmaktan gurur duymaktayız. Amacımız bu pazarda büyümek ve hizmet kalitemizi her geçen gün arttırmaktır.

U-Pro‘nun Bursa Bayii‘si olan Angun Store şu an aktif olarak Domestos Professional ürünlerinden olan Domestos Ultra Çamaşır Suyu, Cif Professional ürünlerinden olan Cif Krem Temizleyici ve Elde yıkama Deterjanı gibi birçok ürünü bünyesinde barındırmaktadır.

Cif

Domestos Temizlik Ürünleri

Domestos Deterjan ve Çamaşır Suyu Çeşitleri

Domestos, Unilever‘in ev temizliği ve bakımı kategorisinde yer almakta olan bir markasıdır. Domestos, güçlü temizlik ürünleriyle mutfaklarda, banyoda ve evin neredeyse tüm alanlarında maksimum hijyen sağlaması ile bilinir ve özellikle hijyenik temizlik konusunda bir numaradır diyebiliriz.

Tuvalet temizliği için tasarlanmış ürünleriyle tanınmakta olan Domestos çamaşır suyu kategorisinde, tuvalet temizlik ve hijyen ürünleri, özel olarak üretilmiş güçlü formülleri sayesinde maksimum hijyenik bir temizlik sağlamak için etkili bir şekilde çalışmaktadır.

Domestos‘ un ürünleri sterilizasyon edici özelliklere sahiptir. Bu da, Domestosun tuvaletlerdeki zararlı bakteri ve virüslerle mücadelede oldukça etkili bir rol oynadığını göstermektedir. Domestos, temizlik ürünleri ile tüketicilerinin kullandıkları alanlarda hijyen seviyesini arttırmakta olup, kullanıcıların sağlığını ve güvenliğini tehdit eden mikrop ve kirleri uzaklaştırmaktadır. 

DomestosUnilever‘in temizlik markalarından en önemlisi diyebiliriz. Maksimum hijyen sayesinde temizlik konusunda kullanıcılarına güven vermektedir.

Domestos Ultra Çamaşır Suyu deterjanı ile de bilinmekte olan Domestos’u Bursa Bayii‘ si olan Angun Ambalaj‘da bulabilirsiniz.

Domestos Çamaşır Suyu
Domestos Çamaşır Suyu
Domestos Çamaşır Suyu
Domestos Çamaşır Suyu
Cif Krem Temizleyici

Cif Temizlik Ürünleri

Cif, Unilever’in Domestos gibi temizlik ve hijyen kategorisinde yer alan bir markadır. Cif, güçlü temizlik ürünleriyle bilinir ve farklı yüzey ve alanlarda koku önleme teknolojisi ile etkili bir temizlik sağlar.

Cif, çok çeşitli yüzeylerde kullanılmakta olan ve özellikle Cif kremler sayesinde mükemmel temizlik sağlayan ürünleri barındırmaktadır. Mutfaklarda bulunan ocaklar, tezgahlar banyo fayansları, duş kabinleri ve camları, lavabo gibi birçok yüzeyde kullanılabilecek özel ürünleri bulundurmaktadır. Her bir ürün özelliği sayesinde, yüzeyin özelliklerine özel olarak formüle edilmiş olup, kirler ve mikroplarla etkili bir şekilde mücadele etmektedir.

Cif ürünleri, zorlu leke, kir ve yağ kalıntılarını etkili bir şekilde temizlerken, yüzeylere zarar vermemeye özen gösterir. Ürünlerin güçlü ve özel temizleme formülleri sayesinde, kalıntıları söker ve parlak, temiz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Bazı Cif ürünleri yüzey alanlarda koruyucu bir tabaka sağlayarak gelecek kir ve mikroplara karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

Cif Parlatıcı
Cif Parlatıcı
Cif Yağ Çözücü
Cif Yağ Çözücü
Cif Endüstriyel Bulaşık Deterjanı
Cif Endüstriyel Bulaşık Deterjanı

Çevre dostu ve sürdürülebilir temizlik ürünleri de üretmekte olan Cif ürünleri plastik atıkları azaltmaya öncelik tanır ve yeniden doldurulabilir şişelerle geri gelir. Bu sayede, kullanıcılarının daha az plastik tüketimi ve çevresel olarak kötü etkileri azaltmaları sağlanır.

Cif markası güvenilir ve kaliteli bir marka olarak tanınmakta ve evlerde ve birçok yerde güvenle kullanılan temizlik ürünleri sunan güçlü markalar arasındadır. Koku önleme teknolojisi ile çevre dostu olan ve çeşitli alanlarda uygun ürünleriyle kullanıcılarının temizlik ihtiyaçlarını karşılayan Cif, en çok tercih edilen markalardandır. 

Mutfaklara özel elde yıkama deterjanları ile de bilinmekte olan Cif’i Bursa Bayii‘ si olan Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz.

Dev Marka Olan Knorr İle Yemekleriniz Artık Daha Lezzetli!

Knorr, Unilever ‘ın gıda kategorisinde bulunan bir markadır. Knorr, dünya çapında yaygın olan, tanınan ve bilinen çokça tercih edilen dev bir gıda markasıdır.

Knorr, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve temel olarak çeşitli hazır yemek ürünleri, çorba karışımları, soslar, bulyonlar ve pişirme yardımcıları gibi ürünleriyle tanınır. Markanın temel amacı, kullanıcılara kolaylık sağlayarak lezzetli ve besleyici yemekler hazırlamalarına yardımcı olmaktır.

Knorr, çeşitli lezzet ve tatlar sunarak çeşitli damak zevklerine hitap etmektedir. Mesela, çorba karışımları kategorisinde sebzeli, tavuklu noodle çorbası, mercimek çorbası gibi envai çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Soslarda ise domates, beyaz ve pesto sos gibi farklı çeşitlerde tatlar mevcuttur.

Knorr aynı zamanda bulyon ürünleriyle de bilinmektedir. Tavuk bulyon, et ve sebze bulyonu gibi farklı birkaç çeşitte bulyonlar, yemeklere enfes lezzet katmak için kullanılmaktadır. Bulyonlar, sulu gıdaların ve yemeklerin hazırlanmasında veya bu yemeklerin tatlarını artırmak için kullanılmaktadır.

Knorr, güvenilir bir markadır ve yemek yapmayı basitleştiren, lezzet konusunda ve sağlık konusunda besleyici seçenekler sunan bir markadır. Markanın ürünleri, dünya çapında geniş bir tüketici kitlesi tarafından kullanılmaktadır.

Calvé Soslar ile Yemeklerinize Tat Katın!

Calvé, Unilever ‘in gıda alanında yer alan dev markalardan biridir. Calvé, dünyada tanınmış ve sevilen bir marka olup özellikle farklı enfes lezzet birleşimlerine sahip fındık ezmesi ve farklı soslarla tanınmaktadır.

Calvé’ nin en ünlü ürünlerinden biri, zengin ve lezzetli ketçap ve mayonezidir. Calvé ketçap, özenle seçilen kaliteli domateslerin öğütülmesiyle hazırlanır. Sonrasında, makarnalarda veya çeşitli kızartmalar ile birlikte kullanılabilecek lezzetli bir tat deneyim sunar. 

Calvé’ nin farklı sosları arasında mayonez, barbekü, hardal sosu ve salata sosları gibi birçok sos yer almaktadır. Bu soslar, yemeklerin lezzetine lezzet katan bir tat ve dokunuş katmak için yiyeceklerin yanında ve üzerinde sunulmaktadır.

Calvé sosları, yemeklerin lezzetini arttırmak için farklı çeşitlerdeki yemeklerin içerisinde de kullanılabilir.

Calvé, lezzet ve kalite konusunda bilinen ve tanınan markalar arasında yer alır. Yıllardır sürmekte olan müşteri memnuniyeti sayesinde tüketicilerinin her zaman bir numarası olmuştur.

Ürünleri, kullanıcıların beğenisini kazanmaya devam etmekte olup, birçok evde ve işletmede vazgeçilemez bir lezzet ve marka haline gelmektedir.

Calvé, Unilever ‘in gıda kategorisinde oldukça önemli bir yer almakta ve kaliteli ürün grupları ile tüketici ve kullanıcılarına lezzetli ve besleyici çözümler ve seçenekler sunmaktadır.

Hellmann’s Soslar ile Her Şey Leziz!

Hellmanns mayonezi ve ketçapı ev yapımı mayonezi aratmamaktadır. Özel formülü ile hellmann mayonez tüketicilerinin bir numarasıdır.

Hellmann s ketçap ve hellmann s mayonez diğer ketçap ve mayonezlere göre daha çok tercih sebebidir.

Unilever Bursa Bayileri

Unilever Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Unilever deterjan çeşitlerini ve birçok ürünü Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023