Angun Ambalaj Yeni Sitesiyle Sizlerle..

Angun Ambalaj Yeniliklere, Gelişmeye ve Özenle Çalışmaya Devam Ediyor!

20 Yıl’da Katedilen Mükemmel Yolculuk

Angun Ambalaj günümüze kadar yaptığı işler ve yaptığı çalışmalar sayesinde bugünkü yerini almıştır. Özverili çalışmalar yürüten ve yürütmeye devam eden bir kurum haline gelen ve kendini her anlamda geliştirmeye açık bir markadır.

Angun Ambalaj 2003 senesinde ticari faaliyetlerine başlamış, kendisinden ödün vermeden, prensiplerine bağlı, sorumluluk bilincini kaybetmemiş ve bu şekilde ilerleme kaydeden bir ticari anlayış çerçevesinde Bursa’nın ilçesi olan Mustafakemalpaşa’da kurulmuştur. Güvenilir ticaretiyle çoğu firmanın da önüne geçen Angun Ambalaj, sektörün önemli firmalarından olmuştur.

Artan arz ve talepler doğrultusunda, 2015 yılından itibaren şirket merkezini Bursa’ya taşıyarak, sağlamış olduğu lojistik destek alanını Güney Marmara Bölgesi‘nin tamamına hizmet verecek şekilde genişleten firmamız gün geçtikçe farklı bölgelere de hizmet vermeye başlamıştır. 20 yıldır çalışmaya bu alanda en iyisi olmaya gayret etmektedir.

Angun Ambalaj, sağlık kurumları, hizmet sektörü, endüstri bölgeleri gibi birçok farklı sektöre ürün tedariği sağlayan ve kendi pazarlama bölgesinde oldukça tanınmış ve güvenilir bir tedarikçi konumda bulunmaktadır. Güvenilir ticareti sayesinde gün geçtikçe daha fazla satış yapan Angun Ambalaj 2015 senesinde Limited şirketi olarak sektöre kendini göstermiş ve adım adım başarı yolunda ilerlemeye devam etmiştir.

“Başarı bir yolculuktur asla bir varış noktası değildir” sloganı ile ilerleyen Angun Ambalaj başarısına başarı katarak 2022 yılında Angun Store E-Ticaret sitesini kurarak 2022 yılı içerisinde çok önemli adımlar atmış, dağıtım ağını her geçen yıl katlayarak genişletmiş ve kendini kanıtlamaya devam etmiştir.

Angun Ambalaj, 2023 yılında Lipton, Diversey, Focus gibi birçok büyük marka ile çalışmaya tam gaz devam etmektedir. Çalıştığımız marka ve işbirlikleri için e-ticaret sitemiz olan Angun Store‘u ziyaret edebilir birçok ürüne ulaşabilirsiniz.

Ürün çeşitliliğinin ve çözüm önerilerinin yanı sıra, ekonomik katma değer sağlamayı misyon edinen angunstore.com E-Ticaret sitemiz üzerinden, uzman arkadaşlarımız eşliğinde internet üzerinden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj Yeni Tasarımı

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023