Plastik Bardak Çeşitleri, Toptan Plastik Bardak

Soğuk içecek içimlerinde en çok tercih edilen bardak türü plastik bardaklardır. Özel bombe kapakları, delikli kapakları ve deliksiz kapaklarıyla kullanım alanlarını geliştirmektedir. Plastik bardak fiyatları uygundur. Plastik bardaklarında boy, kalınlık, gramaj, plastiğine, rengine ve daha birçok özelliğine göre kullanım alanlarında farklılık görülebilmektedir. Sert plastik bardak çeşidi her alanda kullanılabilmektedir ve özel üründür. Işık Plastik Bursa bayii Angun Ambalaj.

Plastik şeffaf bardakların en büyük avantajı şeffaf olmasıyla müşteriye sunumunuzdadır. Plastik bardaklar bu avantajı kullanıp soslarla birlikte görsel bir şölen yapabilirsiniz. Toptan Fiyatlı Plastik Bardaklar. Bir topluluğun bulunduğu yerlerde yani fabrika, işyeri, mağaza ve cemiyet gibi yerlerde plastik bardak kullanımı avantajlıdır. Su sebili için en çok Satılan bardaklar arasında Lindera Plastik Bardak bulunmaktadır. Toptan Plastik Bardaklar. Starbucks plastik bardak diye adlandırılan bardaklarımız milkshake bardağı olarakda adlandırılmaktadır ve bu bardaklar Özge Plastik ve Işık Plastik markasına aittir. Raincup Plastik Bursa bayii ürünleri. 

 

Işık Plastik Bursa Bayileri

Işık Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Lindera plastik bardak çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.Linde

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023