Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Temizlik Gereçleri

Endüstriyel Temizlik Ürünlerinin toptan satışını sağlamaktayız.

Temizliğin sağlık açısından önemini ihmal etmekteyiz. Sağlığımıza zarar verecek temiz olmayan ortamlardan korunmak ve sağlığımıza dikkat etmek için bulunduğumuz ortamları temiz tutmalı ya da temizlemeliyiz. Temizlik sağlıklı yaşamın temel kaynaklarındandır. Hem kişisel hem de çevremizin temizliğine dikkat etmemiz gerekmektedir. Temizlik sağlıklı yaşamın sırlarındandır. Etrafımızda kirli olan her şey mikroorganizmalar ile doludur. Temizlik Gereçleri ile temizlik yaptıkça yaşam kalitemizin arttığını hissedeceğiz. Ermop Bursa bayii Angun Ambalaj.

Fabrika, ofiste, restoranda ve daha fazla yerde yerlere atılan atıklar tehlikeli durumlara yol açabilmektedir. Bu durumlarda temizlik ürünleri önemlidir. Bilinçlenmek için eğitim ve seminerler düzenlenerek toplum bilinci oluşturulmalıdır. Yerde kaygan bir atık ya da malzeme olduğunda uyarı levhası konulup temizlik ile ilgilenen kişiye bildirilmelidir. Temizlik görevlisinin kullandığı toptan temizlik malzemeleri önemlidir. Tehlike oluşturan durumun iyi temizlenmesi için kullanılan moplar, mop aparatları, havlu moplar, bulaşık süngeri, top tel, çekpas, mikrofiber bez, fırça, vileda set ve daha fazlası çok önemlidir.

Firmanızın temizliğinin iyi olmasını istiyorsanız işlevi iyi olan, çift bölmeli kat arabası kullanılmalıdır. Kat arabası alınırken Ceymop ve Ermop gibi yedek parçaları kolay bir şekilde elde edilebilen markalar seçilmelidir. Kat arabasının yanında moplar ve temizlik bezleride önemlidir.

- Detarjan Çeşitleri

Ermop Bursa Bayileri

Ermop Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Ermop temizlik ürün çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023