Kese Kağıdı ve Yağlı Kağıt Çeşitleri

Kağıt ürünleri hayatımızda en çok kullandığımız ürün grubudur. Tepeköy Kağıt Bursa bayii ürünleri Angun Ambalaj’da. Kağıt ürünleri hayatımızı kolaylaşması için bulunmaktadır. Paket servis yaparken kağıt ürünlerini kullanarak göndermek, siparişin yolda dağılmasını önlemektedir. Restoran içi servis yaparken ise çatal, kaşık ve bıçak için onlara uygun kağıt ürünü tercih edebilirsiniz. Kağıt ürünleri 3 alt kategoridedir. Bunlar; Pişirme Kağıtları, Pastane Kutuları, Kağıt Grubu.

Kırtasiye ve züccaciye gibi mağazalarda müşteriye ürün teslim ederken kraft çanta tercih edilmektedir. Müşteriye almış olduğu ürünleri poşet ile teslim ettiğiniz zaman poşet sallanmasından dolayı ürünlerin dağılma, kırılma, birbirine karışma ve daha fazla sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Kraft çanta tercih ederek eşyaları koyduğunuz gibi gitmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ince detaylar ile müşteri memnuniyeti sağlamak mümkündür. Züccaciye ve kırtasiye gibi mağazalarda satılan, kırılabilme ihtimali olan ürünlerin satıldığı yerlerde kraft çanta kullanılmalıdır.

Kâğıt ürünleri markalarımız; Roll-Up, Kese Kağıdı, Fresh Up, Pide Kutusu, Sülfit Baskılı, Tavuk Kağıdı, Kuru Pasta Kutusu, Pizza Kutusu, Baklava Kutusu, Esmer Kraft ve Tks.

Yağlı kağıt ev, ofis ve işyerlerinde fırında pişirme işlemleri için kullanılan ürünler arasındadır. Tatlı satan dükkanların tatlılarını ve kuru pastalarını teslim ederken en çok ihtiyaç duyduğu ürünler kuru pasta baskılı kutusu’dur. Baklava kutusu ise iç yapısı sayesinde herhangi bir sızma yapmamaktadır. Pizzanın en kolay paket servis yapılması ve malzemelerini korumak için pizza kutusu kullanılmalıdır. Kese kağıdı bakkal, market, yemişçi ve daha birçok dükkanda kullanılmaktadır. Bursa toptan kese kağıtları.

Kese kağıtlarının farklı tasarımları bulunmaktadır. Kullanım alanına göre tercih edilerek kullanılabilmektedir. Bunlar; Manav baskılı kese kağıdı, bakkal baskılı kese kağıdı, pastane baskılı kese kağıdı, hamburger için kese kağıdı, dürüm için kese kağıdı, pide burger baskılı kese kağıdı, çatal kaşık için kese kağıdı, kuru kahve için kese kağıdı olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Bursa toptan kağıt ürünleri burada.

Kese Kağıdı, Manav Kağıdı ve Yağlı Kağıtlar

Tepeköy Kağıt Bursa Bayileri

Tepeköy Kağıt Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm TKS Kese Kağıt çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023