Sızdırmaz Gıda Kapları ve Plastik Kaseler

Toptan satış konusunda sağlıklı Sızdırmaz Gıda Kapları (Düz Kapak Sızdırmaz Kaplar, Yüksek Kapak Sızdırmaz Kaplar, Bombe Kapak Sızdırmaz Kaplar, Oval Kapak Sızdırmaz Kaplar, Özel Kapak Sızdırmaz Kaplar, Şale Sızdırmaz Kaplar, Yüksek Kapaklı Sızdırmaz Kaplar, Yuvarlak Sızdırmaz Kaplar, Sızdırmaz Yumurta Viyolü) gibi ürünler sağlamaktayız. Sızdırmaz kase Bursa‘da satın almak istediğinizde akla gelen ilk firma Angun Ambalaj‘dır.

Gıda kapları hayatımızın birçok alanında kullanımı bulunmaktadır. Yemeklerin taşınma esnasında, paket servislerde, ürünleri saklamak istediğimiz durumlarda ve daha birçok alanda kullanımı bulunmaktadır. Limera Sızdırmaz Kaplar piyasada birçok alanda kullanılmaktadır. Sızdırmaz kase toptan Bursa ürünleri.

Sızdırmaz kaplar, birçok noktada farklı boyutları ve sızdırmaz olmaları sayesinde sıkça kullanılan gıda kaplarındandır. Pastane, bakliyatçı, kuru yemişçi, restoran, büfe, kasap ve daha birçok alanda kullanılıyor. Sızdırmaz kapların en büyük avantajı ise isminden de anlaşıldığı gibi sızdırmaması, hava almaması ve şeffaflığıdır. En çok tercih edilen sızdırmaz; 150 cc sızdırmaz kap ve 250 cc sızdırmaz kap tercih edilmektedir. Bursa Limera bayii ürünleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pastanelerde kurabiye, tatlı, simit, börek, sızdırmaz peynir kabı ile peynir ve poğaça gibi yiyecekleri paket servis edilirken tercih edilmektedir. Kullan at olması ve içinin görünmesi sayesinde müşteriye güven vermektedir. Restoranlarda yemeklerin servisinde ve siparişlerde küçük sızdırmazlar ile salata gönderilmektedir. Bursa Limera toptan sızdırmaz kaseler.

20 cc sos kabı, 30 cc sos kabı, 50 cc sos kabı, 80 cc sos kabı olarak sos kapları bulunmaktadır. Atıştırmalık yiyecek satan büfe, restoran, çiğ köfteci gibi mekanlarda kullanımı çoktur. Sızdırmaz kap 250 gr, sızdırmaz kap 500 gr, sızdırmaz kap 750 gr, sızdırmaz kap 1000 gr da kullanılmaktadır.

Fimaks Bursa Bayileri

Fimaks Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Limera gıda kabı, sızdırmaz kase çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023