Focus & Hayat Kimya Ürünleri

Toptan satış konusunda Focus marka endüstriyel kağıt havlu ve peçete vb. ürünleri her sektörden firmalara ihtiyaçları doğrultusunda sağlıyoruz.

Kağıt havlular ahşap, pamuk ve diğer bitkileri içerebilen selüloz adı verilen öğütülmüş bitki materyalinden oluşmaktadır. Selüloz molekülleri gıda tipi olmayan şekerlerdir. Bu sayede su moleküllerini emmektedir. Bu nedenle kağıt havlular dökülen, akan veya sızan sıvıları toplamakta kullanılan ürünlerdir. Hayat Kimya Bursa Bayii Angun Ambalaj.

Kağıt havlu üretimi, kağıt hamurun oluşturulmasıyla başlamaktadır. Hamur temizlendikten ve ağartıldıktan sonra genellikle bir kurutma silindiri kullanılarak işlem yapılmaktadır. Kurutucu, kağıt hamurunu bir rulo üzerinde kurutur ve ardından kağıdı her bir yaprak için istenen kalınlığa getirmektedir. Sitemizde bulunan kağıt peçete markaları arasında ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi Focus ve Papia markasıdır. Focus kağıt havlular Focus aparatlar ile birlikte kullanılmaktadır.

Focus Kağıt Havlular da en çok tercih edilenler; Focus Optimum Peçete, Focus Optimum Z Katlı Kağıt Havlu 150’li, Kağıt Peçete, Tuvalet Kağıtları, Tuvalet Kağıdı 32’li, 12’li Kağıt Havlu Fiyatları, z Katlı Kağıt Havlu Fiyatları, Focus Optimum Kağıt Havlu, Focus Optimum Tuvalet Kağıdıdır.

Toptan satış konusunda endüstriyel kağıt havlu ve peçete ürünlerinin aparatlarını her sektörden firmalara ihtiyaçları doğrultusunda sağlıyoruz. Focus marka aparat çeşitleri toptan fiyatlar. Focus Bursa bayii Angun Ambalaj.

Toplu yaşam alanlarından, kamu kurumlarında, ofislerde, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, fabrikalarda, restoranlarda ve hastanelerde dispenser çeşitleri ihtiyaçlara göre kullanılmaktadır. Bu toplu yaşam alanlarında en çok kullanılan tuvalet kısmıdır. Tuvaletlerde kağıt havlu aparatları, sıvı sabun aparatları ve z katlama havlu dispenseri diğer ismiyle kağıt havlu dispenseri tercihlere göre kullanılmaktadır.

Focus Aparatlar günlük rutin hayatımızı kolaylaştıran ve hijyenimizi korumamızı sağlamaktadır. Aparatları ev, ofis, fabrika, restoran ve toplu kullanım alanlarında bulunmaktadır. En çok kullanılan dispenser çeşiti sabun aparatıdır. Sabunu kullanmamıza yardımcı olan bu dispenserlar, el sabunlarından daha hijyeniktir. Köpük kullanmak için ise köpük sabun dispenseri kullanılmaktadır.

Aparatlar sayesinde hijyen ve konfor alanımız artmaktadır. Sabun ve kağıt havlular ile olan el temaslarını kestiği için özellikle toplu alanlarda kullanılmalıdır. Dispenserlarda el değmeden, sensörle işlevi gerçekleştiren çeşitlerde bulunmaktadır. Bu aparatın ismi; fotoselli sensörlü havlu dispenseri olarak geçmektedir.Genelde lüks restoran, otel, hastaneler ve holdinglerde kullanılmaktadır.

Hayat Kimya - Focus Professional Ürün Kataloğu 2024

Hayat Kimya Bursa Bayileri

Focus Professional Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Focus Kağıt Havlu, Dispenser çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023