Endüstriyel Hijyen Ürünleri Galoş ve Bone Çeşitleri

Sağlığa zarar verecek ortamlardan korunmak için uyguladığımız yöntemler ve aldığımız temizlik ile ilgili önlemlere hijyen denilmektedir.

Haspet Bursa bayii Angun Ambalaj. Her yaşayan birey çevresinden önce kendi temizliğiyle başlamaktan sorumlu olmalıdır. Muayene Eldiveni Fiyatları. Hijyen önlemini almamız için bize yardımcı olan birçok ürün bulunmaktadır. Bunlar; muayene eldivenleri, bone ve galoş ve kolluklar, cerrahi maske, dezenfektan, kolonya, ıslak mendil, klozet örtüsü, koruyucu örtüler, tek kullanımlık önlükler, tek kullanımlık havlu ve daha birçok tek kullanımlık ürünler kendiniz ve çevrenizdeki hijyen konusunda yardımcı olmaktadır.  Nitril muayene eldivenlerinde en çok tercih edilen marka Haspet markasıdır. Maske konusu geçince herkesin aklına gelen maske markası Evony ve Goodcare markasıdır. Hijyen ürünlerinin piyasada en çok ürünü bulunan marka Dolphin ve Burpak markasıdır. Hijyen grubu ürünler kullanarak mikrop ve bakterilerinin yayılmasını önleyebilirsiniz. Bursa toptan muayene eldiveni.

Kullan At Ürünler

Islak Mendil Çeşitleri

Kolonya ve Dezenfektanlar

Haspet - NH Medical Kurumsal Katalog

NH Medical Bursa Bayileri

NH Medical Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Haspet muayene eldiveni çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023