Sarf Malzemeler, Çöp Şiş, Stick Tuz Baharat Çeşitleri

Sarf malzemeler, hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz ürünlerin ismidir. Sarf malzemeler fabrika, ev, ofis, restoran, büfe, tuhafiye ve daha fazla alanda kullanılmaktadır. En çok kullanılan sarf malzemeler; pipetler, A4 kağıdı, bant, kürdan, tahta karıştırıcı, toptan koli bandı, kauçuk lastik koku giderici ve daha fazlası kullanılmaktadır. Toptan Sarf Malzemeler.

En sık kullandığımız ürünlerin kullanışlılığına, kalitesine ve fiyatına bakıp ona göre almaktayız. Dolphin Bursa bayisi Angun Ambalaj. Ürünlerin çabuk yıpranmayıp kullanım ömrü ortalamanın üzerinde olmalıdır. Sarf malzemeleriz en çok restoran ve büfelerde kullanılıp  memnun kalınmaktadır. En çok tercih edilen Copier A4 Kağıdı ve Lettura Kirli Beyaz A4 Kağıdı bulunmaktadır. Vege Bursa bayii ürünleri.

Koli bandı ürün üreten firmalarda paketleme esansında, evde nesneleri bir arada tutmak için gibi birçok alanda kullanımı sağlanmaktadır. Koli bandının yapışması sonrasında kendini salmaması için Vege, Stone gibi markalar kullanmalısınız. Koli bandının en büyük avantajı anlık veya geçici olarak tutma görevidir. En uygun fiyatlı koli bantları.

Sarf malzemelerin alt kategoriler; koli bandı, çöp şişler, karıştırıcılar, pipetler, aparatlar.

 

Dolphin Bursa Bayileri

Dolphin Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Dolphin ürün çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023