Kağıt Havlu, Peçete, Dispenser Peçete, Tuvalet Kağıdı

Toptan satış konusunda Focus marka endüstriyel kağıt havlu ve peçete vb. ürünleri her sektörden firmalara ihtiyaçları doğrultusunda sağlıyoruz.

Kağıt havlular ahşap, pamuk ve diğer bitkileri içerebilen selüloz adı verilen öğütülmüş bitki materyalinden oluşmaktadır. Selüloz molekülleri gıda tipi olmayan şekerlerdir. Focus Professional Bursa bayii Angun Ambalaj. Bu sayede su moleküllerini emmektedir. Bu nedenle kağıt havlular dökülen, akan veya sızan sıvıları toplamakta kullanılan ürünlerdir.

Kağıt havlu üretimi, kağıt hamurun oluşturulmasıyla başlamaktadır. Hamur temizlendikten ve ağartıldıktan sonra genellikle bir kurutma silindiri kullanılarak işlem yapılmaktadır. Kurutucu, kağıt hamurunu bir rulo üzerinde kurutur ve ardından kağıdı her bir yaprak için istenen kalınlığa getirmektedir. Sitemizde bulunan kağıt peçete markaları arasında ülkemizde en çok tercih edilen markalardan birisi Focus ve Papia markasıdır. Focus kağıt havlular Focus aparatlar ile birlikte kullanılmaktadır. Bursa toptan kağıt havlu ürünleri.

Focus Kağıt Havlular da en çok tercih edilenler; Focus Optimum Peçete, Focus Optimum Z Katlı Kağıt Havlu 150’li, Kağıt Peçete, Tuvalet Kağıtları, Tuvalet Kağıdı 32’li, 12’li Kağıt Havlu Fiyatları, z Katlı Kağıt Havlu Fiyatları, Focus Optimum Kağıt Havlu, Focus Optimum Tuvalet Kağıdıdır.

Hayat Kimya - Focus Professional Kağıt Grubu Kataloğu 2024

Focus Professional Bursa Bayileri

Focus Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Focus kağıt havlu çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023