Endüstriyel Bardaklar

Kullan At Bardak Çeşitleri, Köpük Bardak

Kullan at bardaklar hijyeni sağlamak ve bulaşık derdinden kurtulmak için sıkça kullanılmaktadır. Kullanım alanları oldukça geniştir. Su sebili, kahve otomatları, benzinliklerde kahve makinaları, cemiyetler, fabrikalarda ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Tek kullanımlık bardaklar üçe ayrılır; Karton bardaklar, plastik bardaklar ve köpük bardaklar. Sıcak içecek içerken en çok tercih edilen Toptan Fiyatlı Karton Bardaktır.

Bardak gruplarında birçok marka bulunmaktadır. Bu markalar; Termokap köpük bardaklar, Akka karton bardaklar, Lider Plastik bardaklar, Lindera plastik bardaklar, Özge Plastik milkshake bardaklar, Roll-Up kristal bardaklar, Işık plastik bardaklar, 

Bursa toptan plastik bardaklar. Plastik bardaklarda az gramajlı olanlar su sebilinde kullanılırken kalın plastikten olanlar milkshake bardağı olarak kullanılmaktadır. Plastik bardaklarda cup bardaklar ise sert plastikten ve kolay kırılabilir yapısı bulunmaktadır. Karton bardaklar ise genelde sıcak içeceklerde kullanılmaktadır. 4 oz karton bardak espresso içmek için kullanılırken 7 oz bardak çay ve nescafe içmek için kullanılabilmektedir. En Uygun Fiyatlı Köpük Bardaklar.

Bardak Grubu ürünler üçe ayrılmaktadır; Karton Bardaklar, Plastik Bardaklar ve Köpük Bardaklar gruplarıdır. Tek kullanımlık bardaklar, yüzlerce kişinin bulunduğu bir ortamda cam bardak masraflarından ise tek kullanımlık olmasıyla ekonomik olarakda sizi rahatlatacaktır.

Köpük Bardaklar

Köpük bardak, sıcak ve soğuk içeceklerin tüketiminde kullanılan, köpük jeneratörü ve köpük ajanı ile elde edilen kararlı köpüğün homojen bir biçimde yer alması ile üretilen ısı yalıtımlı bardaklar olarak bilinmektedir. Sıcak ya da soğuk ayırt etmeksizin her türlü içeceğe uygun olan köpük bardak, EPS, yani genleştirilmiş polistiren hammaddeden üretimi gerçekleşmiştir. Toptan Fiyatlı Köpük Bardaklar.

Köpük bardak, sıcak içeceklerin ısı kaybını, soğuk içeceklerin ise ısı alımını önlemektedir. Lindera Bursa bayii ürünleri. Bunun nedeni içeriğindeki EPS hammaddeden kaynaklanmaktadır. Isı transferini önleyen bu benzersiz yapı, el yakmadığı gibi biçimindede değişiklik olmamaktadır.Az bilinen diğer özelliği ise yıkanıp yeniden kullanılabilmektedir. Toplu kullanım alanlarında kullanılanlarda yıkanıp kullanılmasını tavsiye etmemekteyiz.  Bu nedenle, sıcak veya soğuk tüm meşrubatlar için köpük bardak kullanılabilmektedir. En Uygun Fiyatlı Köpük Bardak kullanmak size maliyet açısından kar ettirecektir.

- Tek Kullanımlık Bardaklar

Poppy Bursa Bayileri

Poppy Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Poppy plastik bardak çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023