Mikrodalga Uyumlu Sıcak Yemek Kapları

Paket servislerde, Sıcak Yemek Servis Kapları mikrodalga uyumlu gıda kapları kullanmak müşteri memnuniyetini yükseltecektir. Bursa gıda kapları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sıcak yemeklerde alüminyum kaseler kullanıldığı kadar mikrodalga uyumlu gıda kapları da kullanılmaktadır. Sıcak yemekler için en iyi seçeneklerden biride hammaddesi PP ( Poli Propilen ) olan gıda kapları kullanılmaktadır. Plastik Kapta Sıcak Yemek farklı ebat ve farklı bölmeli yapıları sayesinde sıcak yemekler içinde en çok tercih edilen sıcak yemek kapları arasındadır. Fimaks Bursa bayii, Limera Bursa bayii Angun Ambalaj.

Mikrodalga uyumlu Gıda Kapları bölmesiz gıda kapı, 2 bölmeli gıda kabı, 3 bölmeli gıda kabı, 4 bölmeli gıda kabı, 7 bölmeli gıda kabı ve daha birçok seçeneği mevcuttur. Aynı zamanda bu ürünler soğuk yemekler içinde tercih edilmektedir. Bölmeli yapıları sayesinde menü olan yemek çeşitlerini paket servis yapmak daha kolay ve az maliyetlidir. Sıcak Yemek Kabı kapakları sayesinde yemeklerin dökülme gibi problemleri ortadan kalkmaktadır. Kaplar görünüş itibariyle daha güzel ve şık olduğu için lüks restoranlar tarafından da tercih sebebidir.

Limera mikrodalga uyumlu sıcak yemek kapları ve Özge Plastik Bursa bayii Angun Ambalaj. mikrodalga uyumlu sıcak yemek kapları en çok tercih edilen iki markadır. 

Limera ve Özge Plastik Bursa Bayileri

Fimaks Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Fimaks Plastik sızdırmaz kase, mikrodalga uyumlu gıda kabı çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Özge Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Özge Plastik sızdırmaz kase, mikrodalga uyumlu gıda kabı çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023