Tabak Kapatma Makineleri

Tabak Kapatma Makineleri

Üst Kapatma Makinesi, Gıda Kapları ve Kapak Çeşitleri

Kapatma makineleri gıdaya uygundur. Kapatma makinelerinin içinde yapışmaz teflon kaplı döküm alüminyum ısıtma plakası ile donatılmıştır. Dünyadaki tüm ülkelerde farklı elektrik ve çevre koşullarında çalışabilecek şekilde tasarımlanmıştır.

Makine kullanımı basittir. Kapatma işlemi sırasında folyoyu otomatik keser. Bursa kapatma makinesi bayii. Herhangi bir alet kullanmadan birkaç saniye içinde kalıp değişimi yapabilirsiniz. Yapıştırma işlemi için ayarlanabilir sıcaklık kontrolü vardır. Kapak için elektromanyetik kilit sistemi vardır. Manuel şekilde kapatma işlemi yapılacaktır. Toptan Kapatma Makineleri Bursa’da Angun Ambalaj’da.

Kapatma Makinelerin bakımı çok kolaydır. Minimal bakım ihtiyacı olmaktadır. Herhangi bir kimyasal ile temizlik ve yağlama işlemi yapmayı gerektirmez.

Karton kapatma makinesi ve plastik kapatma makinesi ile kapattığınız ürünler müşterilerinize sıcak olarak gitmektedir. Sıcak gitmesinin yanında müşterinize işinizi önemsediğiniz, hijyene verdiğiniz önemi ve prestijinizi yansıtmış olursunuz. Üst yapıştırmalı gıda kapları diğer adıyla üst folyo yapıştırmalı yemek kapları mikrodalga fırına uygundur. Üst yapıştırmalı gıda kapları Mikrodalga yemek kabı olarakta bilinir.

Restoran, kafe, büfe ve daha fazla yemek işletmelerinizde özveriyle hazırlamış olduğunuz yemeklerinizin sıcak gitme konusu hem sizin hem de müşteri için ilk sıradadır. Yemeklerin sıcak, taze ve dağılmadan göndermenin en kolay yolu kapatma makineleri ile kullandığınız karton gıda kabı ve plastik gıda kaplarıdır. Tek kullanımlık plastik veya karton tabak çeşitleri yemek servisi için uygundur.

Karton Gıda Kap ve Kapakları

Özellikle DMR marka Karton Gıda Kapları 125×125 mm’den başlayarak 505×510 mm’ye kadar olan büyüklükte üretilebilir. Aynı zamanda bu karton kaplarının tek gözlü karton gıda kabı, iki gözlü karton yemek kabı ve üç gözlü karton gıda kabı olarak çeşitleri bulunur.

Karton gıda kaplarının diğer özelliklerinden biri de; sıcak baskı yöntemi ile farklı boy ve ölçülerde kapatılabilir olmasıdır. Bu özellik Karton Gıda Kapları ile kapağın birbirlerine tam olarak yapışmasını sağlamaktadır. Sızdırma ve akıtma gibi bir durumların oluşmasını engellemektedir.

TE-45 Karton Tabak Kapatma Makinesi

Karton Tabak kapatmak için uygundur.

TE-39 Plastik Tabak ve Karton Tabak Kapatma Makinesi

Plastik Tabak kapatmak için uygundur.

TE-46 Plastik Tabak ve Karton Tabak Kapatma Makinesi

Karton Tabak ve Plastik Tabak kapatmak için uygundur.

Ürün Kullanım Videoları

Üst Film Yapıştırmalı Plastik Kap, Plastik Kase Çeşitleri

Üst Yapıştırmalı Karton Gıda Kabı, Karton Yemek Kabı Çeşitleri

Gıda Kabı Kapatma Makinesi Üst Film, Üst Folyo Çeşitleri

Kapatma Makinesi Bursa Bayileri

Kapatma Makineleri Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Kapatma Makinesi çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023