Streç Film Çeşitleri, Toptan Alüminyum Folyo

Alüminyum folyo ve ftreç film, gıda ürünlerini sarma ve paketleme ürünleri olarak kullanılmaktadır. Streç filmler ürün paketleme veya sevkiyata hazırlama durumlarında da kullanılmaktadır. Streç film yemeklerin hava almaması için tercih edilmektedir. Alüminyum folyo özellikle sıcak yemeklerde yapım ve paketleme aşamalarında kullanılmaktadır. Streç filmlerin kullanım alanları alüminyum folyodan daha çoktur. Toptan Streç Film, Toptan Alüminyum Folyo. Burpak Bursa bayii Angun Ambalaj.

Bursa toptan alüminyum folyo çeşitleri. Toptan streç filmler kutulu streç film, kutusuz streç film, sanayi streç film, wrap streç film ve eko streç film, farklı ölçülerde olmasıyla bilinmektedir. Kutulu olan streç filmler ekstra bir streç film kutusuna ihtiyaç duymadan kullanılmaktadır. İçindeki kesme aparatı ve kutunun yapısı sayesinde Burpak ve İlka streç filmler rahatlıkla kullanılabilmektedir. İlka Bursa bayii ürünleri. Gıdalarda kullanıma uygun olan streç filmler mikrodalga da kullanılmaması gerekmektedir.

Sanayi streci isimli streç film çeşidi, fabrikalarda en çok kullanılan streç filmdir. Büyük ve küçük ürünleri sarma ve paketleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Sevikayata hazırlamak istediğiniz ürünlerinizi streç film ile sarmanız boyasının akmasına engel olacaktır. En Uygun Fiyatlı Streç Filmler. Streç Film Fiyatları.

Burpak alüminyum folyoları restoran, kafe, büfe, dükkan, ev, ofis veya herhangi bir yemek sayan mağazalarda kullanılmaktadır. Ürünü fırında pişirme içinde kullanabilirsiniz. Böylelikle ürün dışarıya ısı vermeyi azaltarak daha iyi pişmesini ve lezzetlenmesini sağlamaktadır. Kızarmış tavuk satan bir işletme iseniz kızarmış tavuğu satın alan müşterinize teslim etmeden önce alüminyum folyoya sarmanız gerekmektedir. Bu sayede tavuğun sıcak kalmasını sağlamış olacaksınız. Streç Film ve Alüminyum Folyolar için iletişime geçebilirsiniz. Bursa toptan streç film çeşitleri.

Streç Filmler, Streç Film Çeşitleri

Alüminyum Folyo, Alüminyum Folyo Çeşitleri

İlka Plastik Bursa Bayileri

İlka Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Burpak Alüminyum Folyo çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023