Tek Kullanımlık Maske ve Muayene Eldiven Çeşitleri

Cerrahi maske veya benzeri modeller pandemi döneminde sıkça kullanılmaktadır. Tek kullanımlık maske ufak satış noktalarında bile bulunmaktadır. Sağlık ve hijyen grubu açısından maske kullanmak çok önemlidir. Maske kullanmak sadece kendinizi değil çevrenizinde sağlığını korumaktadır. Bakteri ve organizmaların bulaşmasını önlemektedir. Maskeler kullanım sonrasında atılıp yenisinin kullanılması gerekmektedir. Evony ve Goodcare markalarının maskeleri piyasada en çok bulunan, tercih edilen ve kaliteli maske markasıdır. Bursa toptan maske Angun Ambalaj‘da.

 

 

Maskeler hastalık bulaşma riskini azaltmak ve engellemek için kullanılması tavsiye edilmektedir. Evony maske, Evony siyah maske en çok tercih edilen maskelerdir. Evony markasının çocuklar için ürettiği maskeler de bulunmaktadır.

  

Muayene eldivenleri en çok kullanılan medikal ürünler arasında yer almaktadır. Tıbbi muayene eldiveni, en çok kullanılan medikal ürünlerdendir. Doktorlar ve sağlık çalışanları nitril muayene eldiveni kullanmaktadır. En çok kullanılan eldivenler arasında Haspet markasının muayene eldivenleri gelmektedir. Özellikle sağlık kuruluşlarında hijyenin sağlanması için tek kullanımlık muayene eldiveni tercih edilmektedir. Muayene eldiveni nedir diye sorulduğunda herkesin gözünde farklı kullanım şekilleri canlanmaktadır. Evony Bursa bayii ürünleri. Günümüzde kuaför ve fastfood restoranlarında da kullanılmaktadır. 

 

Muayene eldivenlerinin çoğu kauçuk malzemeden üretilmektedir. Bu malzeme lateks olarak da bilinmektedir. Lateks muayene eldivenleri dokusu sayesinde kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Muayene Eldivenleri, Eldiven Çeşitleri

Tek Kullanımlık Maskeler

Haspet - NH Medical Kurumsal Katalog Eldiven Çeşitleri

Evony Maske Bursa Bayileri

Evony Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Evony Maske çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023