Köpük Tabak Çeşitleri

Sağlıklı Köpük tabak ve ürünleri (1000 gr Tabak, Derin Tabak, Dört Gözlü Tabildot, Hamburger Kabı, Pizza Tabağı, Üç Gözlü Kapaklı Tabak, Üç Gözlü Tabildot, Beş Gözlü Tabildot, Tepsi, Beş Gözlü Kapaklı Tabildot, Bölmesiz Kapaklı Tabak) gibi ürünlerin firmalara toptan satışını yapmaktayız. Köpüksan Bursa bayii ürünleri Angun Ambalaj‘da.

Toptan Köpük Tabaklar toplu davet, yemek ve cemiyet gibi alanlarda daha ağırlıklı kullanıma sahiptir. Toptan Köpüksan köpük tabalar Bursa‘da. Yüzlerce kişinin bulunduğu yerde tabak veya bölmeli tabak alınması maliyet açısından oldukça ağır yük olmaktadır. Bu gibi durumlarda; 3 gözlü köpük tabak, 5 gözlü köpük tabak ve bölmesiz köpük tabakları tercih edebilirsiniz. Köpük Tabak Fiyatları.

Kullan at ürünleri olan köpük tabaklar, kullanıldığında kullanılan ortamda hijyen sağlanmasına da yardımcı olmaktadır. Chs Bursa bayii ürünleri burada. Tek kullanımlık olması sayesinde bir kişiye ait olup sonrasında çöpe atılmaktadır. Köpük tabak çeşitleri ve En Uygun Fiyatlı Tabaklar kullanılıp toplu alanlarda hijyenin sağlanmasına yardımcı olabilirsiniz. 

Maliyet azaltmak isteyenler içinde köpük tabak kullanmak avantajlıdır. Özellikle kasap, restoran ve büyük marketlerde köpük tabak tercih edilmektedir. En çok tercih edilen köpük tabak markaları;  Köpüksan Köpük Tabaklar, CHS Köpük Tabaklar, Anı Köpük Tabaklar, Erze Köpük Tabaklar, Ema Köpük Tabaklar ve diğer Köpük Tabak Çeşitleri burada.

Köpüksan Bursa Bayileri

Köpüksan Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Chs köpük tabaklar, bölmeli tabak çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023