Mayer Plastik Bursa Bayii

Mayer Plastik Bursa Bayii Angun Ambalaj

Mayer Plastik Tatlı Kasesi

Mayer Plastik Ürünleri

Sert plastik kase, yüksek sıcaklıklarda basınç altında polimerlerin birbirine kaynaştırılması sonucu üretilen bir ambalaj ürünüdür. Sert plastik kase, su geçirmez ve kırılmaz özelliklere sahiptir ve bu nedenle yiyeceklerin ve içeceklerin satışı, servisi ve taşınmasında sıkça kullanılır. Sert plastik kase, ayrıca evde bulaşık yıkama işlemlerinden korunmak amacıyla da kullanılabilir.

Plastik kase, plastikten yapılmış, genellikle yiyecekleri tutmak için kullanılan bir tiptir. Plastik kaselere, yiyeceklerin sıcak ve soğuk olarak saklanabildiği özellikleri de verilebilir. Plastik kaselere, yiyeceklerin uzun süre sıcak ve taze kalması için izolasyon özellikleri de verilebilir. Plastik kaselere, yiyeceklerin taşınması için çeşitli ebatlarda ve şekillerde tasarımlar da verilebilir. Plastik kaselere, yiyeceklerin saklanması için çeşitli kapak çeşitleri de verilebilir. Plastik kaselere, yiyeceklerin pişirilmesi için değil, sadece saklanması için tasarlandıkları için, genellikle pişirme işlemlerinde kullanılmazlar. Plastik kaselere, yiyeceklerin sıcak tutulması için değil, soğuk tutulması için daha çok yer verilir.

Plastik kase, çeşitli alanlarda kullanılabilen pratik ve hafif bir ambalaj ürünüdür. Özellikle yiyecek ve içeceklerin satışında, toplu taşımacılıkta, yemek servislerinde ve çeşitli organizasyonlarda sıkça kullanılır. Ayrıca, plastik kase, evde bulaşık yıkama işlemlerinden korunmak amacıyla da kullanılabilir. Plastik kase, su geçirmez özelliği sayesinde suya dayanıklıdır ve bu nedenle yiyeceklerin ve içeceklerin taşınmasında da kullanılır. Plastik kase, ayrıca çocuklar için oyuncak olarak da kullanılabilir.

Mayer Plastik Fiyatları

Mayer Plastik ürünleri, kalitesiyle kendini ispatlamış ürünlerdir. Ürünlerinin geneli sert plastik malzemeden üretilmiş ürünlerdir. Kullanım alanları geniştir ve hayatın her alanında kullanılabilmektedir. Pastane, kafe, gıda işletmeleri, kuru yemişçi, aktar, şarküteri, yemek sanayi ve paket servis yapan her alanda kullanılabilmektedir. Mayer Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj’da.

Sert plastik ürünlerini kullanmak, firmanızı kaliteli ve işine önem veren olarak yansıtacaktır. Ürünlerin aynı zamanda dışarı sızdırmama özelliği de bulunmaktadır. Yapısı gereği içinin gözükmesi şeffaflığınızı temsil etmektedir. Alınan ürünün içi gözükmesi önemlidir. Müşteri ne aldığına emin olur ve size olan güveni artmaktadır.

Kristal kaseler birçok farklı boyutları ve görüntüleriyle Mayer Plastik ürünlerinde bulunmaktadır. Bu ürünleri toptan kristal kaseler olarak almak sizi maddi olarak rahatlatacaktır. İçlerine çok çeşitli ürünler koyulabilmektedir.

Mayer Plastik Kurumsal Katalog

May 230 Kapaklı Plastik Kase

May 230 Kapaklı Plastik Kase

May 305 Kristal Kase

May 305 Kristal Kase

Mayer Plastik Bursa Bayileri

Mayer Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Mayer Plastik Kristal Kase, Tatlı Kasesi çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Şeffaf renkte plastik kaselerin içine puding, supangle, profiterol, magnolya ve benzeri tatlılar için kullanılmaktadır. Kap ve kapak ile kullanıldığında performanslı bir ürün haline gelmektedir. Bu sayede ürünü korumaktadır. İçine kaçabilecek toz ve benzeri durumlardan korumaktadır. Aynı zamanda içine draje, şekerleme, kuruyemiş, meze gibi gıda ve ürünlerinin sunumunda ve paketlenmesinde de kullanımı bulunmaktadır.

Draje kaseler pastanelerde draje ve şekerlemeler çok satılmaktadır. Bu ürünleri kristal kaseler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu ürünlere genelde pastane, kafe, restoran ve otel gibi işletmelerin mutfak kısmında ihtiyaç duyulmaktadır.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023