Alüminyum Kase ve Alüminyum Kap Kapakları

Toptan satış konusunda endüstriyel alüminyum kase-kap vb. ürünleri her sektörden firmalara ihtiyaçları doğrultusunda sağlıyoruz.

Gıda kapları hayatımızın her noktasında yemeklerimizi taşırken, sipariş geldiğinde, ürünleri saklama işlemlerinde ve daha fazla durumda kullanılmaktadır. Ürünlerinizin müşteriye gönderim sırasında sıcak gitmesi ve dağılmadan gitmesi için kullanılmaktadır. Normal sıcaklıkta veya soğuk yemekleri koymak için ayrı, sıcak yemekler için ayrı Alüminyum Kase çeşitleri seçmelisiniz. Bursa toptan alüminyum kase.

Alüminyum Kase ve Kapaklar sıcak yemekler için alüminyum kaseler çok önemli ve işletmeler tarafından en çok seçilen gıda kaplarındandır. Sinanlı marka alüminyum kaseler ise kaliteli ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Hacim olarak 135 cc’ lik gümüş dikdörtgen alüminyumdan oluşmaktadır. Alüminyum Folyo Kase catering, ev yemeği, pastane, fırın, şarküteri, vb. alanlarda tek kullanımlık olması sayesinde tercih edilmekte ve kolaylık sağlamaktadır. -200°C’den +350′ ye kadar sıcaklıkta kullanılabilmektedir. Folyosu standart ve tek katlıdır. Toptan alüminyum kase. Sinanlı Alüminyum Bursa bayii Angun Ambalaj.

Alüminyum Kase Çeşitleri müşteriye paket servisi yapan işletmelerde, en çok tercih edilen Alüminyum Kase 250 gr uzaktan gelen siparişlerinde sıcak gitmesi önemlidir. Bu gibi durumlarda alüminyum kaseler ve kapakları beraber kullanılarak paket servisi yapılmalıdır. Bu sayede sıcak yemeklerin müşteriye sıcak ulaşmasını sağlayıp, müşteri memnuniyeti sizi her zaman kazanan durumunda tutacaktır.

 

Sinanlı Alüminyum Ürün Kataloğu

Sinanlı Alüminyum Bursa Bayileri

Sinanlı Alüminyum Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Sinanlı alüminyum kase ve kapak çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023