Plastik Çatal, Plastik Bıçak, Plastik Kaşık Çeşitleri

Endüstriyel Plastik Çatal, Kaşık ve Bıçak ürünleri sağlamaktayız.

Tek kullanımlık ürünlerin hayatımızdaki yeri önemlidir. Tek kullanımlık ürünlerin kullan at özelliği olması, ürünün 1 kişiye ait olmasını sağlamaktadır. Tek kullanımlık ürünler markalara göre kalite, renk, desen, ebatları, şekil ve daha fazla özelliği değişiklik gösterebilir.

Tek kullanımlık ürünler parti, toplu yemek gibi aktivitelerde maliyeti düşürmek için tercih edilmektedir. Maliyeti düşürmenin yanında hijyenin sağlanması açısından da kullan at ürünleri önemlidir. Chs Plast Bursa bayisi Angun Ambalaj. Bu gibi durumlarda Toptan Plastik, Çatal ve Kaşık kullanımı tercih edebilirsiniz.

Plastik çatal, kaşık ve bıçak paket içi adet sayılarının yüksek olması ve fiyatlarının çok uyguna gelmesinden dolayı avantajlı kullan at ürünleri arasındadır. Restoranlarınızda paket servis ederken tercih edilmektedir. Toptan Plastik Çatal.

Birden fazla kişinin kullanması gerektiği durumlarda tek kullanımlık ürünler tercih edilir. Diğer materyalli ürünlerde, ürünü yıkama kurutma gibi durumlarla uğraşmak sizin zamanınızı alacaktır. Gruplar; Plastik Çatal, Plastik Kaşık, Plastik Bıçak. Toptan Plastik Kaşık.

Günümüzde geri dönüşüme daha çok dikkat etmek durumundayız. Tek kullanımlık ürünler geri dönüşüm kutularına atılarak tekrar kullanımı desteklemiş olursunuz. Tek kullanımlık ürünleri kullandıktan sonra geri dönüşüm kutularına atarak geri dönüşüme destek vermiş olursunuz. Toptan Plastik Bıçak.

Plastik çatal, kaşık ve bıçakta en çok tercih edilen markalar; Chs, Sword, Poppy, Ema ve Roll- Up ‘dır.

Sword Plastik Katalog

CHS Plast Bursa Bayileri

CHS Plast Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm CHS Plast tek kullanımlık plastik çatal, kaşık ve bıçak çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023