Karton Tabak Plastik Tabaklar ve Karton Kase Çeşitleri

Kullan at ürünü olan Karton Tabak ve Plastik Kaselerin avantajları bulunmaktadır. Bunlar; toplu davet, yemek veya kişisel kullanımlarda avantajları bulunmaktadır. Doğun günü veya benzeri organizasyonlarda da kullanımı avantaj sağlayabilmektedir. DMR Pack Bursa bayii Angun Ambalaj. Onlarca tabak bulmak sizi zorlayacaktır ama plastik veya karton tabak kullanıp işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tabaklar tek kullanımlık olmalarının bir diğer avantajı ise bulaşık derdi oluşturmamasından dolayı zaman kazandırmasıdır. Porselen ve cam benzeri kaseler kullanmak maliyet açısından kötüdür. Kullanılan kaselerin çizilme, kırılma veya deforme olma ihtimalleri göz önünde bulundurulmalıdır. Toptan Fiyatlı Plastik Kaseler.

Karton tabaklar, doğa dostu olmak isteyen ve kaliteli ürün kullanmak isteyenlerin tercihidir. Akka Plast Bursa bayii ürünleri. Kare karton tabak, yuvarlak karton tabak çeşitleri bulunmaktadır. Piknik, toplu davet, yemek ve benzeri durumlarda kullanılmaktadır. En uygun fiyatlı karton tabaklar da en popüler marka Akka ve DMR ve Roll – Up‘dır.

Karton Tabak ve Karton Kase Grubu

Plastik Tabak, Plastik Kaseler

DMR Pack Bursa Bayileri

DMR Pack Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Akka Plast Karton kase, dondurma kase çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023