Poşet Çeşitleri, Atlet Poşet, Toptan Hışır Poşet

Poşet, hayatımızın her alanında sıkça kullanılmaktadır. Manavda, kasapta, markette, esnafta yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. En çok kullanılan poşet çeşitleri; Hışır poşet, diagonal poşet, baskılı poşet, blok poşet, kilitli poşet, çöp poşetlerinaylon torba ve metalize poşetler en çok kullanılan poşet türleri arasındadır. Poşet fiyatları burada.

Poşetler birden çok boy ile satılmakta ve kullanılmaktadır. Bunlar ölçü ile satılabilirken boy olarak da satılmaktadır. Ölçülü olarak satılan poşetler genelde metalize poşet, kilitli torba, naylon torba, diagonal ve baskılı poşetler olmaktadır. Boy olarak hışır poşetler diğer ismiyle atlet poşetlerde bulunmaktadır. Bunlar; Mini boy poşet, küçük boy poşet, orta boy poşet, büyük boy poşet, battal boy poşet, jumbo boy poşet, hantal boy poşet ve daha fazla ebatlar ile satılmaktadır.

Yts marka atlet poşetler günlük kullanıma uygun olan poşet türüdür. Manav, kasap, büfe, market, kırtasiye, züccaciye, eczane, restoran ve daha birçok esnaf  ürünlerini müşteriye teslim ederken kullanıdığı poşet türüdür. Atlet poşetlerde en çok kullanılan renkler şeffaf ve beyaz olmaktadır. Diğer renkleri de sarı, kırmızı, yeşil, mavi, siyah ve daha fazla renk çeşitleri üretici firmalar talep üzerine yapabilmektedir. Toptan Poşetler.

Yts poşetler ise uygun fiyatlı ve kaliteli poşetlerdir. Yts poşet çeşitleri ve toptan tedarik için bize ulaşabilir ve müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Toptan Hışır Poşetler.

- YTS Orjinal Atlet Hışır Poşetler

- YTS Orjinal Atlet Hışır Poşetler

- YTS Ekonomik Atlet Hışır Poşetler

- YTS Ekonomik Atlet Hışır Poşetler

- YTS Hesaplı Atlet Hışır Poşetler

- YTS Hesaplı Atlet Hışır Poşetler

- YTS Naylon Torba, Naylon Torba Çeşitleri

- YTS Nazar , Trakya Nazar, Hesaplı Eko ve Naylon Torba Çeşitleri

- Naksan Diagonal Poşet, Takviyeli Poşetler

- Naksan Diagonal Poşet, Takviyeli Poşetler

- Naksan Baskılı Poşetler, Takviyeli Baskılı Poşet

YTS Poşet Bursa Bayii

YTS Plastik Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm YTS Plastik Atlet Poşet, Hışır Poşet ve Naylon Torba  çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023