DİVERSEY HALI YIKAMA ŞAMPUANI NEDİR?

Diversey deterjanlar, hijyen açısından büyük işletmelerde, otellerde ve fabrikalarda sıklıkla tercih edilen temizlik malzemeleridir.

Diversey Türkiye, çoğu firma tarafından tanınan, tercih edilen ve popüler olan bir deterjan firmasıdır. Ürünleri kullanan ve kullanmakta olan müşterilerin memnuniyeti en üst düzeydedir.

Diversey Taski Tapi Shampoo C2C halı şampuanını 5 litrelik ambalajlarda satılmaktadır. Angun Store ile sipariş oluşturabilir tüm deterjanlarımızı incelemek için www.angunstore.com u ziyaret edin.

Diversey deterjanlar profesyonel kullanıma uygun bir deterjandır. Halılarınızın temizliği ve bakımı için birebir bir üründür. Eğer bir halı yıkama Diversey halı şampuanı sizin için uygun bir seçimdir.

Bu ürün, hem kuru hem de ıslak şampuanlama tekniği ile kullanılabilen, yüksek performans sağlayan bir halı şampuanıdır. İçeriğindeki özel köpük yapıcı yüzey aktif madde sayesinde halılardaki leke ve kirleri etkili bir şekilde çözer.

Bu ürünler profesyonel temizlik için üretilmiş, yüksek verimlilik ve dayanıklılık sağlayan deterjanlardır. Aynı zamanda Diversey temizlik malzemeleri, enerji ve malzeme tasarrufu için imal edilmiştir.

TASKI Temizleme Ekipmanları çoğunlukla otel, hastane, konferanslar, restoran, okul ve hastane gibi endüstriyel yerlerde kullanılmaktadır. Taski Bursa bayii ürünleri için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Günlük hayatımızda sadece halılar için değil birçok alan ve kullandığımız araç gereçler için de temizlik önlemleri almalıyız. Temizlik araçları fabrikalarda, yemekhanelerde ve birçok işletmede sık sık tercih edilmektedir.

Diversey deterjan malzemeleri hem profesyonel hem de ev tipi olarak birçok seçenek barındırmaktadır. Bu sayede herkese hitap eden ürünleri sayesinde dünyaca ünlü bir marka haline gelmiştir.

Diversey Halı Yıkama Şampuanı gibi birçok deterjan Angun Store e-ticaret sitemizde mevcuttur. Sitemizdeki Diversey Deterjan Malzemelerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

En yaygın olarak bilinen Diversey markası, profesyonel temizlik ve hijyen ürünleri imal etmektedir.

Bu firma, dünyaca ünlü bir markadır. Birçok sektör için temizlik ve hijyen çözümleri sunmaktadır. Bunlar arasında hizmet sektörü, otomotiv sektörü, gıda işleme, sağlık hizmetleri ve ev temizliği gibi sektörler mevcuttur. Toptan Diversey ürünleri burada.

Sonuca gelirsek, Deterjanlar ev temizliği, yıkama ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır. Etkili bir şekilde kullanım sağlandığında, lekeler, mikroplar ve diğer kirleri temizlemekte oldukça etkili bir seçenektirler. Ancak, uygulama için doğru ortam koşullarının sağlanması gerekmektedir.

Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023