Endüstriyel Alanda Kullanılan Deterjanlar

Deterjanlar ev tipi ve endüstri tipi olmak üzere çeşitlendirilebilir. Ev tipi deterjanlara birçok yerde rastlayabiliriz. Fakat endüstriyel alanda kullanacağımız deterjanlara nadiren rastlarız. Bu sebeple endüstriyel alanda kullanabileceğiniz birçok deterjan çeşidini www.angunstore.com sayfasında bulabilirsiniz.

Endüstriyel deterjanlar fabrikalarda, ofislerde, restoranlar ve kafeler gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Ev tipi ürünler bu alanlarda kullanılamayacağından endüstriyel deterjanlar hayatımıza girmiştir.

Restoran ve kafe gibi yemek yerlerinde özel formüllü deterjanlar kullanmak gerekmektedir bunun sebebi çok fazla yağ ve kirin birikmesidir. Özellikle mutfak gibi hijyenin en üst seviyede olması gereken yerler için endüstriyel ve profesyonel içerikli deterjanlar tercih edilmektedir.

Endüstriyel ve Profesyonel Deterjanlarımızı incelemek için www.angunstore.com adresini inceleyiniz.

Diversey, Domestos, Cif ve Omo gibi markaların profesyonel çözümlerini e-ticaret sitemizde ve bu markaların ürünlerini Bursa Bayii’ si olan Angun Ambalaj’da bulabilirsiniz.

Endüstriyel Tipi Bulaşık Makine deterjanları, parlatıcıları, genel amaçlı temizlik ürünleri ve daha birçoğunu fabrika, restoran, kafe ve birçok işletmede kullanabilirsiniz. Bununla da kalmayıp içeriğinde parfüm içermeyen ve gıda ile teması olan endüstriyel deterjanlarımız da Angun Store’ da sizlerle!

Mutfaklarda, özellikle fırın ve ocak gibi yağlı yerlerde fırın ızgara temizlik ürünü ve kir çözücü ürünleri mükemmel temizliği ile tüm yağı silip atar. Bu ürünler endüstriyel alan için değil ev tipi kullanım için de ideal ürünlerdir.

Banyolarda ve tuvaletlerde ise paslanmış ve kireçlenmiş yüzeyler için özel geliştirmiş Diversey Taski Clonet ürünü gibi Kireç ve Pas Sökücü ürünleri birçok işletme tercih etmektedir.

Banyo ve mutfak gibi hijyenin en önemli noktalarında kullanabileceğiniz envai deterjan çeşidi sitemizde mevcuttur.

Endüstriyel deterjanlar ve daha fazlası için www.angun.com.tr ve www.angunambalaj.com.tr adresini takip etmeyi unutmayın!

Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023