EVONY MASKE ÇEŞİTLERİ VE KULLANIM ALANLARI

Hayat Kimya firması tarafından geliştirilen Evony, cerrahi maskeleri ile ön plana çıkmaktadır. Evony, genel olarak bir kutu içerisinde belli miktarlarda bulunan bir üründür.

Çocuklara maske kullanımını öğretebilmek adına desenli çocuk maskesi üreten marka birçok alternatif sunuyor. 3 katmanlı olması sebebiyle güvenli ve hijyenik hissettiren Evony maskeler farklı renklerde de imal edilmektedir.

Evony Maske Siyah 50’li ürününün fiyat bilgisine e-ticaret sayfamızdan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kullan at özelliği sayesinde hem hijyenik bir seçenek hem de pratik bir üründür. Herhangi bir alerji belirtisinde doktorunuza danışın. Her cilt tipinin kullanabildiği tek kullanımlık bu ürünler lateks içermez.

Birçok hijyen ürününde alerjik reaksiyon ve lateks gibi durumlardan genelde şikayetçiyiz. Bu sebeple Evony maskeler bizim için en kullanışlı ürünlerdendir.

Hayat Kimya Evony Maske

50 adet ve 10 adetlik 3 katlı Hayat Kimya’nın cerrahi maskelerini Bursa Bayi ‘si Angun Ambalaj‘da bulabilirsiniz. Cerrahi maske fiyatları gibi birçok bilgiye kolaylıkla ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bunlara bağlı olarak tam bir korunma için doğru ürün ve marka seçimi çok önemlidir. Bunun için gerekli olan özelliklerin neredeyse hepsi Evony de bulunur.

Bu anlamda Türkiye’nin tek markası olan Evony, %99’a kadar filtrasyon sağlar. Meltblown filtreli olanlar 3 katlıdır ve içerisinde özel bir filtre içerir. Bu içerdiği filtre havadaki damlacık yoluyla bulaşan virüslerin solunmasını engellemektedir.

Sadece orta katında değil tüm katların da bu şekilde filtre kullanılır. Bu da filtrasyon oranını N99 oranına ve kriterine yakın olarak çıktığını gösterir. Böylece koruyucu ve yüksek kalite özelliğini kanıtlamış olur.

Lateks, paraben, klor ve naylon gibi alerjik maddeler içermez. Bu özelliği sayesinde cildiniz için antialerjik özellik gösterir. Ayrıca Türkiye’nin nonwoven yani antibakteriyel, filtreli esnek kulak bantlı tek üründür. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda kulaklarınız da acı veya ağrı oluşmamasına özen gösterir.

Güvenli kullanımı ile imal edilen Evony maskenin acıtmayan yumuşak elastik kulak bantlı olması ürünü daha güvenilir kılar. Özellikle ince lastiklerden oluşan bazı maske çeşitleri kullanıcıların tercihi arasında bulunmamaktadır.

Evony maskenin acıtmayan yumuşak ve elastik kulak bantlarının yan tarafları maske ile birleşiktir. Bu bantlar yanlardan çekilerek genişleyip açılmaktadır.

Evony markası için yapılan araştırma ve çalışmalar %99’a kadar bakteri koruması sunduğu ambalajları üzerinde de belirtilmiştir.

Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023