Koli Bandı Çeşitleri

Toptan Koli Bandı Fiyatları

Koli bandı hem evlerde hem işyerlerinde çok kullanılan sarf malzeme ürünlerindendir. Sağlam yapıştırıcı yapısı bulunan koli bantları ambalaj paketleme işinde yapılan işi kolaylaştırmaktadır. Genellikle kolileme ve paketleme işlemlerinde pratik olması sayesinde kullanılmaktadır. Koli bant çeşitlerinde piyasada bulunan ve çokça tercih edilen marka Vege markasıdır.

Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde karton koli gibi yapıştırması çok zor olan yüzeylerin birbiriyle bağlantısını oluşturmaktadır. Ev ve işyerlerinde sıklıkla kullanılan ürün şeffaftır. Koli bandı bina, inşaat, elektronik ve paketleme işlemlerinde sıkça kullanılmaktadır.

En İyi Koli Bandı Çeşitleri

Günlük hayatta sürekli olarak kulanılan koli bandı modelleri hayatı kolaylaştırmaktadır. El işleriyle uğraşan firmalar, paketleme ve nakliyat gibi işlemler yapan firmalar özellikle bu ürünleri tercih etmektedir. Koli bant boyutları küçük olmasına rağmen işlevsel olarak önemlidir. Herhangi bir eşyayı birleştirme ve sağlaştırma gibi işlemlerde de kullanılmaktadır. Ayrıca her biri kullanılma alanına göre üretimi sağlanmaktadır. Koli bandı markaları, farklı amaçlara yönelik modellerin üretimi gerçekleşmektedir. Bu ürünler görünüş, sağlamlık, renk ve doku açısından farklılıklar göstermektedir. Paketleme işlemlerinden sonra gönderilen ürüne zarar gelmemesi çok önemlidir. İçindeki eşyalara zarar gelmemesi ve paketin ayrılmaması için kullandığınız koli bandı kullanımı çok önemlidir. Eşyaların paketlenmesinde kullanılan ürünler, gerek açılırken gerek ise kapatılırken müşterilerin ilgisini çekmektedir. Ürünlerin içinde sağlam geldimi, paketinde hasar var mı ve daha birçok soru akıllarına gelmektedir. Ürünlerin paketleme işlemine daha çok önem vererek müşterilerinizden olumlu dönüşler alabilirsiniz. Kutu bandı, genellikle koli kartonlarını paketlemek için kullanılan ban türlerindendir. Paket bantlarından farklı olarak daha kalın ve yapıştırıcı özelliği yüksek olarak üretimi gerçekleştirilmektedir. Benzeri örneklerinden daha kalın olmasıyla bilinmektedir. Renkte kullanılmış olan hammadde ve diğer unsurlar çıkabilmektedir. Bandın kullanım alanlarının geniş olması, aynı zamanda bu ürünün bıraktığı izin nasıl çıkarılacağı konusunda gelen sorular bulunmaktadır. Günümüzde kullanılan koli paketleme bandının tarihi 1943 yıllarına dayanmaktadır Koli bandı Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

 

Koli Bandının Tarihi Bilgileri

Günümüzde özellikle kargolama ve paketleme işlemlerinde kullanılan kutu bandı, ilk olarak 2. Dünya Savaşında, müttefiklerin askeri araç ve gereçlerinin onarılmasında, paketlenmesinde, nakliye işlemlerinde kullanılmıştır. Günümüzde de bu işlemlerde kullanılmaya devam etmektedir. En uygun fiyatlı koli bandı çeşitleri, ön plana çıkan, ihtiyacınız olan ürünler ve markalar Bursa Angun Ambalaj’da.

Koli Bandı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Koli bandı, çoğunlukla geniş ve büyük kutuları birleştirmesi için üretilmiş oldukça sağlam malzemedir. En iyi koli bandı seçimini yaparken dikkat etmeniz gereken konular vardır. Dikkat etmeniz gereken bu durumları göz önünde bulundurup alacağınız koli bandı konforlu ve güvenli kullanım alanı sağlamaktadır. Koli bantlarını istediğiniz paketleme alanlarında rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Koli bandı satın alma esnasında ilk dikkat etmeniz gereken konu sizin için uyumlu olan boyutudur. Koli bandı seçerken öncelikle nerede kullanacığınıza karar vermeniz doğru ürünün almanıza yarayacaktır. Doğru ürün alımı ise sizi maddi olarak zorlamayacaktır. Yanlış alınan her ürün sizin için zarar getirecektir. Vege Koli Bantları Bursa bayii.

 

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023