Her Boyutta Takviyeli Poşetler Angun Ambalaj’da!

Hemen her ürünün deforme olmasının önlenmesi ve saklanması için tercih edilen bantlı ve bantsız poşet çeşitleri ürünlere bir saklama ve korunma çözümü sunar.

Takviyeli poşetler, kırtasiyelerde, tuhafiyelerde, bakkal ve hatta çoğu kıyafet butiklerinde sıklıkça rastladığımız bir üründür. Birçok çeşidi olan takviyeli poşetlerin numaralı ve farklı ebatları mevcuttur.

İstediğiniz ebatlarda ve istediğiniz desenlerdeki bu ürünleri, dilediğiniz yerde kullanım sağlayabilirsiniz.

Naksan Takviyeli Poşetler ve Vural Takviyeli poşetler Angun Ambalaj’da! Dilerseniz hiç beklemeden Angun Store e-ticaret sitemizden sipariş oluşturabilirsiniz.

Takviyeli poşetler içerisinde çeşitli maddeler bulunduran plastik poşetlere denir. İçeriğinde; poşetin dayanıklılığını ve kalitesini arttıran, içerisindeki ürünleri koruyan maddeler ve yapılar oluşturur. Takviyeli poşetler çevre dostu ve geri dönüştürülebilir olmaları sebebiyle tercih edilmektedirler.

Takviyeli poşetlerin dayanıklı olmaları tüketiciler açısından oldukça önem arz etmektedir. Dayanıklılığı sayesinde güvenli şekilde taşınmasını sağlar.

Normal plastik poşetlere nazaran daha dayanıklı ve kaliteli olan takviyeli poşetler, içindeki ürünlerin hasar görme durumunu azaltarak müşteri memnuniyetine öne çıkarmaktadır.

Aynı zamanda geri dönüştürülebilir ve çevre dostu olmaları çevreye verilen zararı bir nebze de olsa azaltmak adına önemli bir detaydır. Tekstil, kozmetik, ilaç, tıbbi malzeme ve gıda gibi birçok sektörde sıkça kullanılmaktadır.

Diagonal Çizgi Desenli Takviyeli Poşetler ve Türkiye Desenli Takviyeli Poşetler Bursa Bayii Angun Ambalaj’da!

Eczacıların da sıklıkla tercih ettiği takviyeli poşetlerimiz, çeşit çeşit ebat ve Eczane baskılı desenleri ile e-ticaret sitemiz Angun Store’ da bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve ürün için www.angunambalaj.com.tr adresini ziyaret edebilir bizlere ulaşabilirsiniz.

Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023