İşletmenizin Online Marketi - Angunstore.com

   Angunstore.com 2019 yılında, Angun Ambalaj San. ve Tic A.Ş.’ nin alt markası olarak kurulmuştur. Yapılan bu girişim sayesinde, Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilir duruma gelmiştir.   Ambalaj ürünleri kategorisindeki e-ticaret siteleri arasında hizmet vermeye başladıktan sonra sektöründe bilinir, güvenilir, hızlı ve kaliteli ürünler satan firma olarak tanınmıştır. Ambalaj ürünleri başta olmak üzere, 12.000 kalemlik ürün çeşidi ile birçok ürün grubunda hizmet vermektedir. Gelişen e-ticaret pazarı ve pazarın ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün markalarıyla anlaşmalar yapıp daha iyi hizmet vermeye devam etmektedir.

   Ürün çeşitliliğinin yanı sıra, ekonomik katma değer sağlamayı misyon edinmiştir. E-ticaret pazarında oluşan ürünün geç gelme sorunları, ürünlerin eksik gelme sorunları, ürünlerin yanlış gelme sorunları, hasarlı ürün gelme sorunları ve daha fazla sorunları tespit etmiştir. Bunlar ve bunlar gibi oluşabilecek sorunlara karşı stoklu ürün satışı yapma, e-ticaret ekibini düzenli ve çözüm odaklı kurma, ürünlerin hazırlanıp paketlenme kısmında iyileştirmeler yaparak, en iyi kargo firmalarıyla anlaşmalar yaparak ve daha fazla almış olduğu önlemler sayesinde sektöründe önemli firmalar arasında yerini almıştır.

   Angunstore.com, 15 ana kategori ve 60 kategori olarak ürün satışı yapmaktadır. Ana kategoriler:

 

Ürün çeşitliliği sayesinde ofis, fabrika, hastane, okul, restoran, düğün salonları, kafe, büfe, eğlence mekanları, toplu organizasyon ve daha fazla alanlarda ihtiyaç duyulabilecek ürünleri tek sitede toplamıştır. İhtiyaçlarınızı karşılamak için site site gezme devri Angunstore.com ile kalkmıştır. İhtiyaçlarınızı uygun fiyata ve kaliteli ürünler ile karşılayabilir, sitemizde bulunan kampanyalardan yararlanabilir, aynı gün kargo, stoklu satış ve daha fazla hizmetten yararlanabilirsiniz

Angunstore.com

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023