Tek Kullanımlık Bardaklar, Kullan At Bardaklar

Özellikle toplu kullanım alanları ve yoğun ortamlarda kullan at bardaklar tercih edilmektedir. Karton, plastik ve köpük bardaklar, cam veya porselen bardaklara oranla tek kullanımlık oldukları için çok daha pratik kullanıma sahip ve hijyen ön plandadır. Tek kullanımlık ürünleri ofisinizde herkesin kullandığı bardağı kullanmak istemiyorsanız ya da toplu kullanım alanlarında herkese yetecek kadar bardağa sahip olmanız zordur. Bu gibi durumlarda en kolay yol kullan at endüstriyel bardak kullanmaktır. Karton, plastik ve köpük bardaklar günlük hayatta sürekli kullanabileceğiniz kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Plastik Bardaklar

Plastik bardaklar kullan at bardak ve günlük hayatınızda sürekli olarak kullanabileceğiniz kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olan plastik bardaklar olarak 2 ye ayrılıyor. Bu kaliteli plastik bardaklar kup bardak ve cup bardak olarak piyasada ismi geçmektedir. İçeceğinizi tüketirken size daha kaliteli olduğunu hissettirmektedir. Ezilme büzülme gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Kullan at plastik bardaklar iş yerinizde, ofisinizde, özel davetlerde, okullarda, kalabalık ortamlarda, evinizde ve bazı kafelerde pratik olması ve hijyenik olması için kullanılmaktadır. Plastik bardak hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz oldukça işlevsel ve hijyenik bir üründür. Herkes tarafından farklı farklı. alanlarda kullanılan bardaklar yerine hijyenik ve temizleme işlemleri gerektirmeyen plastik bardaklar kullanılmalıdır. Sert plastik bardaklar burada.

Plastik Bardak Fiyatları

Plastik bardaklar kullanacak olduğunuz mekana yönelik birçok açıdan farklılık gösterebilir ve buna göre tercih edilebilmektedir. Özellikle kullan at seçecek olduğunuz bardakların kaliteli plastikten üretilmiş olması ve akıtma gibi üretim problemlerine sahip olmaması gerekiyor. Akıtma gibi problemler yaşatmayacak aynı zamanda kaliteli plastik materyalden üretilmiş olan plastik bardakları satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özge Plastik bardak modelleriyle geri dönüşümü destekleyenilirsiniz. Plastik bardak cam, porselen, kullan at olmayan plastik bardaklara oranla daha avantajlı konumdadır. Özellikle doğum günlerinde, düğünlerde ve otomatlarda kullanılmakta olan plastik bardaklar birden çok tasarımı bulunmaktadır. Eğer yıkamak istemiyorsanız çevre dostu plastikden üretilen bardakları tercih edip kullanım sonrasında geri dönüşüme atabilirsiniz. Plastik pet bardak çeşitleri okullarda ve işyerlerinde bulunan çayı kahve yani sıcak içeceklerde kullanılan otomatlara uygun şekilde üretimi sağlanmıştır. Otomatlarda kullanacak olduğunuz pet bardakları toplu pet bardak şeklinde almanız kesintisiz şekilde servis yapmanızı sağlayacaktır. Bursa toptan ambalaj ürünleri. Otomatlarınız için satın almak istediğiniz plastik bardakları sayfamızdan inceleyip sonrasında bizimle iletişime geçerek size uygun olan bardağı seçebiliriz. Bursa toptan karton bardak çeşitleri burada. Sadece özel günlerde değil günlük yaşantınızda, evinizde, ofisinizde sürekli olarak tercih edeceğiniz kaliteli materyallerden üretilmiş olan ve size sorun yaşatmayacak plastik bardak türleri yani şeffaf plastik bardaklar, Milkshake bardağı, cup bardak, su bardağı ve daha fazla çeşit bulunmaktadır. Evinizde küçük çocuk bulunuyorsa cam bardak kullanmanız risklidir. Cam çocuklar için bazı durumlarda sakıncalı bir tercih konumundadır. Bu durumlarda çocuğunuzun çok daha güvenli şekilde sıvı tüketmesi için plastik bardak çeşitlerini bulabilirsiniz. Sitemizden uygun fiyatlarıyla Ankara Lider Plastik Bardak satın alabilirsiniz.

Plastik bardaklar birden çok boyuta ve modellere sahip durumdadır. Bu durum ihtiyaçlar ve piyasa taleplerine göre değişiklik gösterebilmektedir. En çok tercih edilenler 400 cc plastik bardak, 300 cc plastik bardak, 180 cc plastik bardak, kup bardak ve daha fazlasıdır.

BARDAK ÇEŞİTLERİ

Karton Bardak Fiyatları ve Modelleri

Bardaklar, içeceklerin kolay bir şekilde tüketilmesine yardımcı olan oldukça işlevsel araçlardır. Kalabalık gruplarda ve bardakların temizlenerek kullanılamayacağı ortamlarda tek kullanımlık özelliklere sahip seçenekleri göz önünde bulundurulmalıdır. Karton bardak çeşitleri sıcak ve soğuk içeceklerin tüketilmesine uygundur. Karton yapısının ısı altında bozulmaması ve eriyip içecek içerisine karışmaması bu materyalden üretilmiş bardakların tercih edilme sebebidir. Sıcak içeceklerin bile sorunsuz şekilde içilebilir olması sayesinde kullanım alanı geniştir. Tek seferde toplu alınma imkanınızı Angun Ambalaj‘da bulabilirsiniz. Toplu alım yapmak fiyat artışlarından etkilenmenizin önüne geçecektir. 1 koli ürün almak ile 10 koli ürün almak arasında da fiyat farkı olacağı için iş yeri maliyeti açısından toplu alımlar yapabilirsiniz. Ucuz olan karton bardaklar da sızma, eğilme, bükülme ve benzeri sorunlar oluşmaktadır. Bu gibi sorunlarla uğraşmamak için kaliteli hammaddeden üretilmiş sorun çıkarmayacak bardakları tercih etmelisiniz.

Piknik gibi açık havada düzenlenen toplu etkinliklerde cam ve porselen gibi bardak türleri hem maliyet hem de bulaşık gibi sorunlar üretebilir. Bu gibi etkinliklerde karton bardak tercih ederek maliyetini düşürmüş olacaksınız, bulaşık derdinden kurtularak zaman kazanmış olacaksınız, hem de tek kullanımlık ürün kategorisinde olması sayesinde hijyeniktir. Toplu davet gibi etkinliklerde hijyen ön planda olmalıdır. Bunu da sağlamanın en kolay yollarından biri de kullan at ürünü kullanmaktır.

Kağıt bardak alırken ihtiyacınız olan ölçü ve hacimlere karar vermelisiniz. Espresso içmek istediğinizde 4 oz bardak almanız gerekirken çay içmek için ise 6,5 ve  7 oz karton bardak almanız yeterli olacaktır. Karton bardaklar 4, 6.5, 7,8,12 oz gibi farklı seçeneklerde satışa sunulmaktadır. Oz cinsinden hacimleri ölçülmektedir. 12 oz karton bardak genelde soğuk içecekler için tercih edilmektedir. 8 oz ekstra kalın karton bardak ve 7 oz ekstra karton bardak çeşitleri self servis sıcak kahve satan işletmeler tarafından çok tercih edilmektedir.

 

Karton bardaklara uygun kapaklar seçerken denemek çok önemlidir. Uyumlu olacak olan karton bardak kapağı ürününün sıvı sızdırması yapmaması, kötü kokmaması ve sıcaklığa dayanıklı olması gerekmektedir.

Köpük Bardak Çeşitleri

Kalın, dayanıklı yapısı ve pratik özelliği sayesinde kalabalık organizasyonların vazgeçilmezi haline gelen köpük bardak, EPS adı verilen genleştirilmiş polistiren malzemeden üretilmektedir. Ofis, toplantı, okul kantinleri, piknik, kalabalık organizasyonlar gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde sıcak ve soğuk içeceklerin servis edilmesi amacıyla kullan at bardaklar kullanılmaktadır. Hijyenin sağlanması adına köpük bardak çeşitlerinden en uygun olanı seçip kullanılmalıdır. Özellikle bulaşık sorunu olmaması, köpük bardakların tercih sebeplerinden biridir.

 

Strafor bardak olarak da adlandırılmaktadır. Genelde beyaz renkte üretilmektedir. 150 ml, 175 cc, 7 oz gibi farklı kapasitelerde köpük bardaklar satılmaktadır. Tek kullanımlık beyaz strafor bardak çay, kahve, bitki çayı gibi sıcak içecekler dahil olmak üzere su, gazlı içecekler, meyve suyu, ayran gibi soğuk içecekler için de kullanılmaktadır. Tek kullanımlık özelliği dolayısıyla, kullanıldıktan sonra çöpe atılarak ortalığın daha kolay toplanmasını sağlanmaktadır. Zamandan tasarruf etmek için de köpük bardak kullanabilirsiniz.

Kullan At Bardak Çeşitleri

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023