Neden Sızdırmaz Kapları Tercih Etmeliyiz?

Sızdırmazlar

Şeffaf sızdırmaz kaplar, gıda işletmeleri tarafından oldukça pratik ve ekonomik ürünler arasında yer almaktadır. Paket ürün taşıma işlemi günden güne daha da büyüyen bir sektör haline gelmişken gıda işletmeleri, ürünlerini sıfır hata, eksiksiz ve hijyenik bir şekilde tüketicilerine ulaşması için plastik taşıma kaseleri ve kaplarını daha çok tercih edip kullanmaktadırlar. 

Maliyet tarafından bakıldığı zamanda ise oldukça ekonomik olup, içine konan yiyecek, şerbetli ya da kuru gıdaları sızıntı ve dökülmeye karşı koruması, şeffaf kaselere olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmaktadır.

Bilindiği üzere abur cubur ve fast food tarzında yiyecek tüketimi tüm dünyada olduğu gibi bizim ülkemizde de hızla gelişen sektörlerden biridir. Özellikle Coronavirüs salgını sebebiyle uygulanan bu karantina günlerinde hazır yemek siparişlerinde ciddi bir artış görülmektedir.

Gıda işletmeleri ürünlerinin kalite ve lezzetine önem verdikleri kadar; ürünün müşteriye eksiksiz ve hatasız bir şekilde ve poşet içine saçılıp gönderilmemesi için bu kaplara önem vermeye başlamış ve sızdırmayan ürünler vazgeçilmezleri olmuştur. 

Bu ürünler ; Düz Kapaklı Sızdırmaz Kaseler ve Yüksek Kapaklı Sızdırmaz Kaseler olarak ikiye ayrılır. Toptan Plastik düz sızdırmaz kaseler ve yüksek kapak sızdırmaz kaseler

İçine konan ürünü dış etkenlerden koruyarak hijyenik bir şekilde tüketicilerine ulaşmasını sağlamakta olan Limera sızdırmaz kaseler, hemen hemen bütün gıda ürünleri için farklı boyut ve farklı şekillerde bulunmaktadır. Limera sızdırmaz gıda kapları restoranlar, şarküteri, fırınlar ve pastaneler gibi birçok gıda işletmesi tarafından alınıp güvenle kullanılmaktadır. Sıcak, soğuk, katı ve sıvı olmak üzere farklı gıda türleri için de gıda kap ve kapak çeşitlerimiz bulunmaktadır. 

Siparişlerde gıda işletmelerine karşı oluşan şikayetlerin çoğu, siparişlerin teslimi sırasında dökülmesi, ezilmesi ya da soğukluğu yönünde olmaktadır. İşletmelerde her ne kadar lezzetli ve kaliteli yiyecekler üretilse de, tüketiciye ulaşan yiyeceğin hijyenik ve ısısını kaybetmemiş olması gerekiyor. İşte şeffaf Limera kaplarını kullanmanın avantajları burada görülmeye başlanmaktadır.

Limera sızdırmaz kaplar hem üreten üreticiyi hem de tüketen müşteriyi karşılıklı olarak mutlu eden ve güvence altına alan kullan at ürünleri arasından en iyisi yolunda ilerlemektedir.

Gıda Kapları ve Kapakları, Sızdırmaz Kase Çeşitleri ve daha fazlası için ve www.angunambalaj.com.tr ve www.angunstore.com adresini ziyaret edebilir, görüşlerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023