Tek Kullanımlık Çöp Poşetleri ve Çeşitleri

Çöp poşetleri, çevre dostu bir çözüm sunmakta olan, çöplerin toplanması, sınıflara ayrıştırılması ve geri dönüşüm için kullanılır. Bu sebeple, çevre sağlığı açısından oldukça önemlidir.

Plastik olan bu ürünlerin atılımı ve üretimi açısından da çevre üzerinde olumsuz birçok etkisi bulunmaktadır. Plastik ürünleri, doğayı ve ekosistemi olumsuz etkilemektedir. Bu sebeple, bu ürünlerin üretiminde ve kullanımında dikkatli olunması gerekir.

Çöp poşetinin dayanıklı olması çok önemlidir. Kalitesiz bir ürün kullanırsanız her yerin kirlenmesine ve çöplerin dağılmasına neden olabilirsiniz. Bu sebeple, kaliteli ve dayanıklı bir çöp torbası seçmek önemlidir.

Hangi boyutta bir poşet almanız gerektiği çöp kutularının boyutuna göre belirlenir. Büyük bir çöp kovası için o kovanın boyutuna göre bir poşet seçmeniz gerekmektedir. Kovaya uygun poşeti seçerseniz içerisindeki çöplerin düzgün bir şekilde yerleştirilmesini sağlayacak ve poşetin dolmasını sağlayacaktır.

Atıkların biriktirilmesi sonucunda ortaya çıkan çöp torbaları endüstriyel, tıbbi ve evsel atıklar için olmak üzere 3 gruba ayrılmaktadır. Çöpler bir poşete toplandıktan sonra çöp toplama merkezlerine götürülmektedir. Çöp toplama merkezlerinde geri dönüşümü yapılacak olan çöpler ayrıştırılmaktadır.

Geri dönüşüme gitmekte olan çöpler sayesinde kağıt ve plastik gibi ürünlerin israfını önlemiş oluyoruz. Çöp poşetlerinin kendisi de geri dönüşüm malzemelerinden üretilmektedir. Çevreci olan ürünlerin kullanım avantajını sağlayarak çevre kirliliğinin de önüne geçebiliriz.

Tıbbi atık, tehlikeli atık ve evsel atık ve ev dışı atıklar için kullanılabilirler. Çöp torbası sanayi tipi, jumbo boy, toptan poşet ve battal boy çöp torba ve poşet çeşitlerini ve daha fazla ürün bilgisi için AngunStore sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Battal boy, büyük boy, orta boy ve küçük boy çöp poşeti olmak üzeredir ve daha fazla ürün için www.angunstore.com adresini ziyaret edebilir görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

Ege Plastik Polietilen Süt Torbası 23x37 2'lik
Ege Plastik Polietilen Süt Torbası 25x41 3'lük
Ege Plastik Polietilen Süt Torbası 30x50 5'lik
Son Yazılar..

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023