Toptan Hijyen Ürünleri, Hijyen Nedir? Hijyen Nasıl Sağlanır?

Hijyen günlük hayatımızda eksik olmayan konular arasındadır. Günlük hayatımızda kişisel hijyenimize dikkat etmek gerekmektedir. Kişisel hijyen, hastalıklardan korunmamızda ve sağlıklı kalmamızda en büyük yardımcıdır. Hijyeni sağlamak için çok sayıda ürün kullanılabilir. Özellikle el yıkama işleminde köpük, sabun ile yıkandıktan sonrasında kolonya veya dezenfektan kullanılabilir. 

 

Kişisel hijyende en çok dikkat etmemiz gereken konulardan biri de yemek öncesi el temizliğidir. Hijyen Ürünleri ile ellerimizin iyice yıkanması gerekmektedir. Yıkama şansımız yoksa dezenfektan, kolonya veya ıslak mendil yardımıyla temizlemek kişisel hijyen açısından önemlidir.

Kişisel ürünler:

–  Islak mendil,

–  Maske,

–  Galoş ve Bone,

–  Dezenfektan.

Bu ürünler, günün her anında hem kendi vücudunuzun hem de bulunduğunuz ortamın hijyenik kalmasında büyük rol oynamaktadır.

Hijyen Ürünleri

En sık kullanılan kişisel ürünler başında ıslak mendil, ellerinizi yıkayamadığınız durumlarda hijyeninizi geçici sürede olsa sağlamaktadır. Ayrıca dışarıda oturduğumuz sandalye veya kullanacak olduğunuz masayı silme işlemlerinizde kullanabileceğiniz çok pratik bir üründür. Bursa toptan ambalaj ürünleri Angun Ambalaj‘da. Günün her anında yanınızda taşıyabilirsiniz. Islak mendil çok fonksiyonlu bir hijyen ürünüdür.

Maske, hayatımızın son dönemlerinde en çok konu olan hijyen ürünleri arasındadır. Çoğunlukla bulaşıcı hastalıkların önüne geçilmesi için takılmaktadır. Bursa toptan hijyen ürünleri burada. Maskenin birçok çeşidi ve replikaları üretilmiş durumdadır. Maske almak istediğinizde Evony maske veya Goodcare maske çeşitlerine bakmanız gerekmektedir. Maske en çok kullanım alanlarından birisi ortak kullanım alanlarıdır. Mikroorganizmaların bulaşmasını önlemek amacıyla hijyen açısından önemi büyüktür. Maske kullandığımızda hem kendimizi hem de çevremizdeki insanların sağlığını korumamız için önemlidir. Evony kids maske.

 

Toptan Evony Maske

Dezenfektan maskeyle birlikte hayatımıza tekrardan giren hijyen ürünleri arasındadır. Ortak kullanım alanlarında ellerimizin temas ettiği noktalardan bakteri bulaşması yüksek ihtimaldir. Ortak kullanım alanlarında dezenfektan kullanımı bakterilerin yayılmasını önleyecektir. Gideceğiniz ortak kullanım alanlarında olmadığını düşünüyorsanız cep için uygun olan cep dezenfektanını yanınıza alabilirsiniz. 

Toptan Galoş, ayakkabı veya botlarımızla girilmemesi gereken ortamlarda, yüzeylerin temiz kalmasını ve dışarıdan içeriye bakterilerin taşınmasını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. Hastane, poliklinik ve daha fazla steril ortamlarda kullanımı çoktur. Bu sayede bulunan ortamın havası temiz ve ferah olmaktadır.

Toptan Klozet Örtüsü
Toptan Maske
Toptan Dezenfektan
Toptan Galoş
Toptan Bone
Toptan Kolonya

Bone kullanımı özellikle yemek yapılan restoran ve gıda işletmelerinde sıkça kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra hastanelerde ameliyat sırasında da kullanılmaktadır. Boneler, saçın kapatılmasını sağlayarak hijyenik bir ortamda bulunulması ve iş yapılmasını sağlamaktadır. Üretimi olan gıdaların ve içeceklerin hijyenini korumak amacıyla çalışanların saçlarını bone ile kapatması etkili yöntemlerden biridir.

Hijyen ürünlerini kullanmak ve yanınızda bulundurmak, gün boyu gözle görülmeyen mikroplardan korunmanız için yardımcı olurlar. Kalabalık iş yerlerinde ve ortak kullanım alanlarında ıslak mendil, dezenfektan ve maske gibi ürünleri yanınızda bulundurarak kişisel hijyeninizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz. 

 

Hijyeni Nasıl Sağlarız? Hijyenin Önemi Nedir?

İş yerinde bulunan herkesin kişisel hijyene dikkat etmesi, bulaşıcı hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Örneğin; iş yerinde hastalanmış olan bir bireyin maske takıp ellerini dezenfektan etmesi iş arkadaşlarını ve bulunduğu ortamın hijyenik olmasına yardımcı olur. Bu durumda kişinin önlem almaması durumunda iş süreçlerinin aksaması ve işyerine maddi kayıplar ve çalışma arkadaşlarına manevi zararda bulunabilir. 

Hijyen ürünlerinin tam anlamıyla etkili olabilmesi için ofis ve iş yeri temizliğinin de temiz ve steril olması gerekmektedir. Tozlu, kirli, olan çalışma ortamlarında bireyler, mutsuz olmasının yanı sıra aldıkları hijyen önlemleri de boşuna olacaktır. Bu nedenle iş yerlerinde tozların alınması, yerlerin kaliteli içeriği sahip deterjanlar ile temizlenmesi ve ortak kullanım alanları olan tuvaletler ve mutfak kısmının her gün çamaşır suyu ve benzeri ürünlerle temizliğinin sağlanması gerekmektedir.

Ofisinizde, evinizde ve işyerlerinizde birçok hijyen ürününü bulundurmanız önemlidir. Bu ürünlerin en başında dezenfektan ve kolonya gelmektedir. Ortak kullanım alanlarındaki kapılara çok kişinin temasından dolayı temas yerlerinin dezenfekte olması gerekmektedir.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023