Toptan Poşet Çeşitleri, Çöp Poşeti Fiyatları, Kilitli Torbalar

Poşet ürünleri hayatımızın her noktasında kullandığımız ürün grubudur. Plastik veya kağıt materyallerden yapılan poşet, içine koyulan farklı malzemelere uygun şekilde üretimi sağlanmaktadır. Hayatın her alanında kullanılan, bu sebeple tüketim sınırının okdukça geniş olduğu ambalaj ürünüdür. Günlük yaşamımız ve iş hayatımızda özetle nesnelerin olduğu her yerde poşet kullanımı bulunmaktadır.

Toptan poşet ürünleri alt gruplara ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Hışır poşetler,
  • Takviyeli, baskılı poşetler,
  • Naylon torba,
  • Metalize poşetler,
  • Burger, pide ve dürüm poşeti,
  • Kilitli poşetler,
  • Granül poşetler,
  • Çöp poşetleri,
  • Jelatin poşetler,
  • Plast kağıtlar.
 

Bu poşetleri günlük hayatımızda ev veya iş yerimizde sürekli kullanmaktayız. Poşetleri uygun fiyata almak istediğimiz zaman toplu alım yapmamız gerekmektedir. Perakende fiyatlarından çok daha uygun olacaktır. Sürekli kullanım sağladığınız poşet çeşitlerini belirleyip satın almak için iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Poşet Fiyatları

Hışır poşet, genellikle ürün taşıma işlemleri için kullanılmaktadır. Bursa toptan hışır poşetler burada. Taşıma işlemi dışında saklama ve olumsuz hava koşullarından korumak için kullanılmaktadır. Bursa ambalaj ürünleri en kaliteli ürünler burada. Piyasada bir diğer ismi ise yapısından dolayı atlet poşet olarak da anılmaktadır. Bursa toptan ambalaj ürünleri Angun Ambalaj’da. Manavda, kasapta, markette, büfelerde ve daha fazla esnafta yapılan alışverişlerde ürünlerin taşıma işlemleri sırasında kullanılıyor. Kullanım alanlarına göre farklı boy, kalınlık ve renkte üretilmektedir.

Hışır poşetler hesaplı, hijyen, eko, hesaplı eko ve daha fazla çeşitler bulunmaktadır. Kullanacağınız alana göre hışır çeşitlerinden poşet belirlemeniz gerekmektedir. Geniş kullanım alanından dolayı rasgele almak size yetersiz ve maliyet olarak daha pahalı olabilir. Markette hafif ürünleri koymak için hijyen, hesaplı poşet çeşitleri yetebilecekken ağır malzemeler koymak için orijinal poşet veya eko poşet almanız gerekmektedir.

 

Atlet Poşet Fiyatları

Atlet poşetlerde elma, portakal, muz, çilek, armut, şeftali, ve daha birçok meyve taşınmasında satıcılar tarafından tercih edildiği görünmektedir. Ekmek fırınlarında pişirip satışa hazır hale getirilen ekmek, simit, poğaça ve diğer unlu mamüller de satış esnasında hışır poşet ile teslim edilmektedir. Bu ürünler şeffaf poşet ile teslim edilmelidir. Şeffaf olan ürün sayesinde içeriği gözükmektedir. İçeriğinin gözükmesi müşterinin ne aldığını bilmesini sağlamasından dolayı çok önemlidir. 

Manav Rulo Poşeti

Manav veya marketlerde olan manav kısımları için rulo atlet poşetler en çok tercih edilen ürün grubundadır. Rulolar birbirine eklemeli ve kopartılıp kullanılacak şekildedir. Pazar ve manavlarda satılan tüm ürünleri bu poşet ile teslim edilmektedir. Rulo poşetin sarmal yapıda olması sayesinde hijyeni ön planda tutmaktadır. Rulo yapısı sayesinde çok daha az yer kaplamaktadır. Mikron olarak ince olmasından dolayı 1 rulo veya 1 kg’da daha fazla poşet bulunmaktadır. Sebze ve meyve gibi ürünlerin kullanımı için ideal konumdadır.

 

Bantlı Metalize Poşetler

Züccaciye, pazarcı, tuhafiye ve büfe gibi esnaflar baskılı ve diagonal poşetleri daha fazla kullandığını görmekteyiz. Baskılı poşet, takviyeli poşet üstündeki renkli veya tek renk baskıları sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Gramaj olarak düşük olan baskılı ve diagonal poşet çeşitlerinin kullanırken hafif ürünlerin kullanılmasına dikkat edilmektedir. Diagonal poşetler genellikle taşınma esnasından içerisindeki ürünün görülmemesi için tercih edilmektedir. Mağaza poşeti olarak da anılan bu poşetlerimizde baskı kendiliğinden bulunmaktadır. Poşet üretimi sağlayan firmaları doğru seçmeniz gerekmektedir. Üretimi hatasız olanlar tercih edilir. Üretimi kaliteli olan poşetler kullanım sırasında kolaylık sağlar. Bantlı jelatin poşet çeşitleri.

 

Küçük Kilitli Poşetler

Şarküteri ve ev kullanımlarında ürün saklama işlemleri için kilitli poşet, kilitli torba veya diğer ismi ile naylon torba tercih edilmektedir. Pirinç, mercimek, fasulye, nohut, zeytin, ve daha fazla bakliyat ürünün taşıma ve saklama işlemleri sırasında tercih edilmektedir. Ağzının kilitlenmesi veya düğümlenmesinden dolayı hava almasını engellediği için ürünlerin taze kalmasını sağlamaktadır. Evde derin dondurucu ve bulukta et saklama işlemleri sırasında da kullanabilirsiniz. Kilitli poşet ebatları değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre de kilitli poşet fiyatları değişmektedir. Küçük kilitli poşetlere aç bitir tarzı yemekler stoklayıp daha sonrasında taze şekilde tüketimi sağlayabilirsiniz. 

Hediyelik eşya satan mağazalar ve tuhafiyelerde kesinlikle bulundurulması gereken poşet çeşitleri arasında metalize poşet çeşidi olmalıdır. Çok küçük ölçülerde başlayıp 45×65 cm metalize poşet boyutularına kadar satılmaktadır. İçine koyulacak ürünleri kararlaştırdıktan sonra boyutlarını seçerek satın alma işlemini tamamlamanız gerekmektedir. Bu sayede doğru ürünü alarak hediyelik eşyayı içine koyup teslim edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. 

 

Büyük Boy Çöp Torbaları

Çevremizin düzeni, temizliği ve hijyenik olması çok önemlidir. Bunun için hepimizin yapabileceği en iyi iyiliklerden biride çöplerin çöp kovasında toplanmasıdır. Çevremizi düzenlemeye başlamadan önce kendimizden başlayıp sonrasında da çevremizin düzenini sağlamamız çok önemlidir. Çöplerimizi yerlere atmayı tercih etmememiz gerekmektedir.

 

Jumbo Boy Çöp Poşetleri

Hijyeni sağlamanın en önemli noktalarından birisi şüphesiz çöplerin toplu şekilde durması, etrafa saçılmaması ve çöp toplama merkezlerine ulaşmasını sağlamaktır. Gün içerisinde ofiste, fabrikada, evde, otelde restoranda veya daha çok alanda çöplerimizin kokmasını istemeyiz. Bu durumlarda çöplerimizi uygun olan çöp kovalarına atmamız gerekmektedir. Geri dönüşümü olan ürünlerin geri dönüşüm çöp kovalarına atılması gerekmektedir. Evsel atıklar ise belirlediğimiz çöp kovalarına atılabilir. Bu çöpleri en güzel şekilde bir arada toplama yöntemi ise kaliteli ve dayanıklı çöp poşeti kullanarak ulaşılabilir. Piyasada birçok çöp poşeti üretilip satılmaktadır. Maalesef ki üretilip satışa hazır hale getirilen bütün çöp torbaları kaliteli, dayanıklı, yırtılmalara dayanıklı ve daha fazla özelliği kendinde barındıramamaktadır. Çöp torbası alırken dikkat etmemiz gereken konulardan biri dayanıklı olması ve çöpleri taşırken sorun yaşatmamasıdır. Tıbbi atık ürünleri için tıbbi atık çöp poşetleri için uygun olan genelde kırmızı renkte olanlar tercih edilmelidir. Farklı ebatları bulunmaktadır. Jumbo boy veya büyük boy çöp poşetleri çok tercih edilmektedir. Çöp poşeti fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. Farklı ölçülere sahip poşetler farklı fiyat bilgileri çıkmaktadır.

Çöp poşetleri birçok çeşitte bulunmaktadır. Bunlar; konteyner çöp poşeti, endüstriyel çöp poşeti, tıbbi atık çöp poşeti, standart çöp poşeti, eko çöp poşeti, eko endüstriyel çöp poşeti, ağır sanayi çöp poşeti ve daha fazla çeşitleri almak için iletişime geçebilirsiniz. 

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023