Toptan Doğadan Çay Çeşitleri, Toptan Bitki Çayları

Çay, Türk kültürünün en eski geleneklerindendir. Çay tüketiminde dünyada ilk sıradadır. Doğadan Siyah Çaylar ve Doğadan Bitki Çayları olarak iki gruba ayrılmaktadır. Toptan çay Bursa‘da Angun Ambalaj’dan alınır.

Çay dünyanın birçok yerinde tüketilen ve çeşitli bitkilerin birleşimiyle oluşmaktadır. Çayın üretileceği toprağın asit oranı ve yağış oranının yüksek olması gerekmektedir. Çayı içtiğimizde tadının güzel olması, bize keyif vermesi ve rahatlatmasını istemekteyiz. Size uygun çayı seçmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Toptan Doğadan Çay.

Doğadan Çay ikiye ayrılmaktadır; Doğadan Siyah Çaylar ve Doğadan Bitki Çayları. Doğadan markasının ürün yelpazesinde bulunan, yapay renklendirici ve katkı maddesi içermeyen doğadan meyve çayları hem lezzetleri hem de fonksiyonel etkileri ile ön plandadır. Doğadan gizli bahçe, Doğadan earl grey, Doğadan geneksel karadeniz, Doğadan altın yaprak gibi çeşitli Doğadan siyah çaylar günün her saatinde bizimledir. Soğuk bitki meyve çayları ise bitki meyve parçalarının ve çay yapraklarının ev usulü demlenmesi ile içime hazır halde oluşturulmaktadır. Bitki şekerleri; zencefilli Doğadan çay, ıhlamur bal zencefilli Doğadan çay, Doğadan beyaz çay, melisalı Doğadan çay, nane karanfili Doğadan çay ve Doğadan adaçayı çeşitleri bulunmaktadır. Doğadan markasına ait zevklerinize uygun doğal ve sağlıklı çay çeşitleri için bizimle iletişime geçin. Doğadan Bursa bayii Angun Ambalaj.

Doğadan Siyah Çaylar ve Bitki Çayları

Doğadan Bursa Bayileri

Doğadan Bursa ürünleri Angun Ambalaj ‘da bulabilirsiniz. Tüm Doğadan siyah çay, bitki çayı çeşitlerini Bursa bayisi Angun Ambalaj ile ulaşabilirsiniz.

Angun Ambalaj

Nilüfer

Adres: Demirci Mah. Dere Cad. No:36/A 16270 – Nilüfer / Bursa
Pbx: (0224) 441 36 16
Pbx: (0224) 441 36 17
Email: info@angunambalaj.com.tr

Mustafakemalpaşa

Adres: Yüzbaşı Sabribey Mah. Kemal Paşa Cad. No:17/B 16500 – Mustafakemalpaşa / Bursa
Pbx: (0224) 613 33 66
Pbx: (0224) 441 36 16
Email: info@angunambalaj.com.tr

Copyright © Angun Ambalaj San. ve Tic. A.Ş 2003 - 2023